Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztetek valaha ilyet egy...

Ti éreztetek valaha ilyet egy ember iránt?

Figyelt kérdés

Szóval, épp csak találkoztál valakivel és már az első perctől kezdve úgy tűnik, mintha ezer éves ismerősök lennétek? Vagy mintha a másik a "lelki tükörképed" lenne?


Ha igen, hogyan és kivel történt? :)


2016. dec. 30. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki a lelki társad lesz vagy a szerelmed, azt szerintem mindketten érzitek mar az első pillanattól kezdve.
2016. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem volt már:) a legjobb barátnőm volt, már négy éve. Ha tényleg ezt érzed, akkor ápold a kapcsolatotokat mert valószínűleg jó dolog fog kisülni belőle.:))

14L

2016. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy tűnt mintha egy saját világom lenne, nagyon magányos voltam, de úgy éreztem ő belépett a világomba és megért. Online találkoztam vele, ráírtam hátha tud valamit segíteni ha már annyira okosnak tartja magát.

Tudott is.

2016. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a múltunk és érdeklődésünk annyira hasonló, mintha ő én lennék csak másik nemben. Jó pár évvel találkozásunk előtt összejött valakivel és mióta leléptek nem hallottam róla semmit. Vicces az, hogy a neve nagyon gyakran előjön(hetente van hogy naponta többször) és mindig rá emlékeztet. Egy komolyabb problémánkra mindketten más megoldást találtunk, a jövő kérdése, hogy kinek lesz igaza és találkozunk-e még valaha.
2016. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, fél évvel később összejöttünk :)
2017. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!