Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg fog valaha ez az ember...

Meg fog valaha ez az ember változni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel elkezdtem beszélgetni neten. Alapjáraton nem szeretem ezeket a neten ismerkedős dolgokat, csak gondoltam kipróbálok egy ilyen oldalt.

Megkedveltük egymást, nagyon kedvesnek tűnt ami ritka a legtöbb fiúnál. Kb 10 percig nem válaszoltam neki, ő megsértődött és otthagyott, majd megkérdeztem, hogy mi a baja. Mondta, hogy "(obszcén kifejezés amit meg sem

említek) nem írtál vissza".

Én pedig mondtam neki, hogy csak mást csináltam és nem gondoltam, hogy ekkora problémát fog belőle csinálni. Veszekedtünk még pár percig, mindennek nevezett már, én egyáltalán nem inzultáltam ennek ellenére sem. Már a sírás kerülgetett annyira rosszul esett a viselkedése. Viszont ismerem magamat annyira, hogy egy idő után már nem tűröm meg ezt a viselkedést és akkor olyanokat mondok, amiket ő sem szeretne. Úgyhogy mielőtt ez bekövetkezett volna, otthagytam. Meg minek idegesítsem fel magam ilyeneken?

Arra vártam utána hogy lehiggadjon, és bocsánatot kérjen. Legalább is ha én így viselkedtem volna, akkor miután megnyugodtam, biztos bocsánatot kértem volna, de nem. Semmit nem kaptam.

Ma pedig újra írt nekem és kérdezte, hogy miért léptem le. Én pedig mondtam, hogy semmi kedvem nem volt egy idegbeteggel beszélni. Erre mintha nem is tudná miről beszélek olyat mondott, hogy tegnap nevetségesnek hívtam most meg már idegbeteg is?

Én pedig hozzátettem, hogy a viselkedés amit lecsapott az eléggé hisztizés volt, még egy 5 éves kisgyerek sem csinál ilyet. Ráadásul megkérdezhette volna, hogy miért nem válaszoltam, ahelyett hogy így viselkedik. Majd tudtam vele pár értelmes mondatot beszélni és mondta, hogy csak előtte kb 3 ember ezt csinálta és unalmas lett volna ezt még egyszer megkérdezni. És legalább írhattam volna annyit hogy várjon egy kicsit. Én válaszoltam hogy ez oké, jogos, de ettől függetlenül nem kellett volna úgy beszélnie velem, mert semmi rosszat nem csináltam és szerintem nem érdemeltem meg. Erre leéretlenezett és megint elkezdett veszekedni.

Majd mondtam, hogy jó, szerintem hagyjuk ezt a témát, nem érdemes folytatni, unom hogy így beszél velem. Kicsit lehiggadt, tudtunk normálisan beszélni majd mondta, hogy ja hadjuk. Minden rosszindulat nélkül mondtam neki, hogy azt úgy kell írni hogy hagyjuk. Erre ő pedig írta hogy (idézem) "nem vagyok magyar, de b*sszál már rá"

Majd mondtam neki, hogy egy, nem mondta, hogy nem magyar mert az írásából nem tudtam volna megmondani, mivel előtte nem vétett hibákat. Kettő, nem sértésből írtam, csak kijavítottam. Három, (megkérdeztem hogy) mi ez a beszéd?

Aztán inkább otthagytam és ezúttal el is köszöntem, hogy legalább abba ne kössön bele.


Bocsi hogy hosszú lett csak annyira felidegesítettem magam. Én legalább nem másokon vezetem le... Most legalább jó volt kicsit kiírnom magamból.

Tehát szerintetek lenne még értelme vele beszélni vagy inkább hagyjam?


18/L, ő pedig 22/F)


2016. júl. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az emlékeid közül is. Elmeroggyant hisztis kislány ez, nem férfi. Pfejj.
2016. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem olvastam vegig.csaka ddig h nem irtal vissza es bepöccent!!

Ilyeneket hagyni kell a p--be.

nem valtoznak az emberek.35 éves vagy...egy normalis palival nem talalkoztam, 16 eves korom óta ismerkedem.legutóbb 3 eve volt utoljara kapcsim. annyire hülyek az emberek h már nem fárasztom magam az ismerkedessel.inkabb vagyok egyedül.

35/N

2016. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális..Én letiltanám.
2016. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
OMG
2016. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok vagytok mint két hisztis szüzlány egyen a zuzátokat
2016. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

komolytalan nem nőtt fel még vagy lehet nem is 22 volt

melyik oldal volt ez? esetleg ha olyan privátban megírnád?

2016. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem vagy csicskát keres, vagy boxzsákot.
2016. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!