Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nem szokta így érezni...

Más nem szokta így érezni magát? Találtatok már rá megoldást?

Figyelt kérdés

Na szóval az a problémám, hogy ha korombeli (15-20) fiatalokkal találkozok, de plàne lányokkal, akiket esetleg szebbnek is látok magamnál akkor olyan furán kezdem el érezni magam.

Ha egy társaságban vagyunk akkor mint ha zavarba lennék vagy nem akarnàm gáz helyzetbe hozni magam nehogy lenézzenek, kinevessenek, kibeszéljenek vagy ilyesmi. És tartok a rólam alkotott véleményükről, pedig ők sem külömbek úgy igazán tőlem, csak akkor vhogy többnek làtom őket.


Miért lehet ez? Hogyan tudnám leküzdeni és normálisan viselkedni?


17/l



2016. dec. 31. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, megfelelési kényszer.. sok mindent bele lehetne magyarázni. Talán idővel majd kinövöd.
2016. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig így voltam vele.

Igazgattam a ruhámat, a hajamat, hogy ha kimegyek az utcára, akkor ha rámnéz valaki, akkor mindent rendben lévőnek lásson. Aztán rájöttem, hogy nem tudtam megjegyezni azoknak az arcát, akik elmentek mellettem. Rádöbbentem, hogy engem se fog megjegyezni senki, mert csak egy arc vagyok a tömegben és ez megnyugtatott.


Annak, hogy ki mit gondol, sokszor nincs jelentősége, pláne ilyen apróságokban. Középiskola után szétrebbennek az emberek, ki-ki megy a maga útjára, sokan soha többé nem látják egymást.


Jöjj nyugodtan zavarba! Legyen kínos, vörösödj el, utána menjél haza, vesd magad az ágyba, temesd az arcod a párnába és nyiszogjál. Mindenki ezt tette néha ebben a korban, akkor is, ha nem vallja be :D

Ez az élet része, nem kerülhető el. Akit a legmenőbbnek tartasz, aki a legszebb, az is ugyanígy kínlódik néha. Túlleszel rajta.

2016. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerinem latogass el egy pszichologushoz akivel beszelgetsz majd hugom ugyanezzel a problemaval jart iskolapszichologushoz
2017. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!