Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartja sok ember még...

Miért tartja sok ember még mindig kötelezőnek a szilvesztert, miért ilyen birkák? Q

Figyelt kérdés
Most néztem a királyi tévén a körkapcsolást, minden nagyobb városban mutatták a készülődést, szokásos módon halál gagyi. Papírcsákó, tüzijáték, trombita, satöbbi. Mégis milliók mennek ma bulizni mintha kötelező lenne. Miért van ennyire ráfeszülve mindenki? Az elmúlt években ha arról volt szó én is elmentem valahova, de ha nem volt jó program otthon maradtam. A leggázabb szerintem a szabadtéri programok.. Más decemberi napon a büdös életben nem jutna eszébe senkinek hajnal 2-3-ig ácsorogni a mínusz öt meg nyolc fokban, de hát most muszáj, ahogy muszáj pezsgőt inni meg virslit zabálni akkor is ha utálja az ember. Nem fognak ezek a hülye szokások kikopni soha?

2016. dec. 31. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tetszik, nem tartod. (Én sem.) Nem fognak kikopni. :)
2016. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelező, én sem így csinálom, ezzel az erővel minden ünnepi szokás hülyeség. Miért annak mi értelme van, hogy karácsonykor fenyőket hurcolunk be a házba és csicsás díszekkel feldíszítjük?
2016. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Én haveromékhoz megyek. Igazából az újév annyira mindegy. Ez inkább egy jó indok arra hogy összejöjjünk és jól érezzük magunkat.
2016. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szilveszter azért kötelező (?) mert minden évben megtörténik. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy miért kötelező a hétfő.
2016. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a világ igazodjon a te rosszkedvedhez!

Ha nem tetszik, ne vegyél részt benne!

Én például nem tartom a névnapokat, se magamét se másét, (okom volt megutálni, de ez most hosszú lenne) de nem várom el senkitől, hogy szüntessék be.

2016. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nem mész sehova, én is itthon leszek és tanulok. Amúgy azért mennek sokan bulizni ilyenkor, mert egy "hagyomány". Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy miért állítunk még mindig karácsonyfát.
2016. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
most gondolj bele hA az lenne a naptárban hogy március 2 -n például ölés világnapja a sok birka legyilkolná a másikat ,mert az volt a naptárban , én azért se eszek virslit majd ha akarok akkor eszek ,nesze neked fák napja meg természetvédők ilyenkor hol a búbánatban vannak amikor három naptári nap miatt több ezer fát kivágnak és majmolják egymást a facebookon megy a verseny kié a szebb ,és mikor a telefnt elrakják nem fotozkodnak akkor megy a anyázás :) hagyjuk már a sok állszent szar ünnepet, nálam minden nap karácsony van minden nap próbálok jóízűt főzni szivvel lélekkel ,minden nap mindent bele adok, de egyébként jó alkalom a szilveszter hogyy mire fogják hogy bebasznak a sok 14 éves csicska most kirakja hogy mennyire jó partyn van és mennyire állatul bebaxott hát köszönöm nem birkulok ,én olyan jót fogok aludni éjfélkor is mint a húzat ,nehoygmár szenvesztesem magam mert a naptárba az van írva ,ugyan már :)
2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Otthon vagyok megiszok 4-5 sört hamar bealszok másnap meg kapom az asszonytól megint átaludtam az újévbe .

Ezek csak fiatalon érintett meg nem birkák egy nap mikor lehet búcsúzni lehet köszönteni az újat .

2020. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!