Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért szégyen az ha az ember...

Miért szégyen az ha az ember a szüleivel tölti a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

ma olyan szinten kinevettek az ismerősem hogy rosszul esett.

Mi ebben az annyira égő dolog ?


2012. dec. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne, én mindig is velük szilvesztereztem, még egyetemi éveim alatt is. Nem szeretem a szilveszter körüli nagy felhajtást, úgy gondolom az elkövetkezendő évek sikere nem egy naptól függ.
2012. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rendkívüli nincs benne,az ismerősöd meg had higgye csak,hogy jópofa dolog nagy társaságban majomkodni.Semmi szégyen nincs benne,ha a szüleiddel töltöd.Én pl alvással töltöm :)
2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Messze a legerőltetett nap....
2012. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Énis a szüleimmel szoktam. Van hogy nagyszüleimmel. Lehet nevetni. Szerintem azért, mert manapság az a menő, ha elmész haverokkal piálni és a szülőket gáznak tartják.
2012. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az utóbbi 18 évben mindig itthon töltöttem, és sokkal jobb, mint amikor olyat hallok hogy mindenki más a saját hányásában fetreng eszméletlenül, nekem az nem hiányzik, inkább a pihenés.
2012. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hányinger kerülhet a kötelező bulizástól...

Mintha nem lehetne minden hétvégén elmenni bulizni..

Miért az a trendi, hogy Szilveszter van és akkor összehányva kell feküdni valahol?

Ugyan olyan mint a többi, semmitől sem különbözik.


Én a 26 évem alatt voltam otthon is, bulizni is,de azt kell hogy mondjam: otthon sokkal jobb...

Nagy valószínűséggel idén is inkább összejön a család egy kis beszélgetésre, közös programokra..

De ha barátokkal lennék, akkor egy kis hangulatos házibuliba, azokkal, akik számítanak és egy olyan bulit csinálni, ahol nem az ivás a lényeg..


Ugyhogy: egyáltalán nem gáz a szülőkkel szilveszterezni.

Aki kinevetett az egy műmájer sznob, gyerekgondolkodású majom lehet... :D

2012. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem szégyen. Az ismerőseidnek nem lehet valami jó a kapcsolatuk a családjukkal... Ne foglalkozz a véleményükkel! Azért van két füled -ahogyan apámtól tanultam és máig szóba is hozza-, hogy a hüJeség az egyiken be --- a másikon ki!

Ffi./38

2012. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!