Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti összejönnétek így...

Lányok, ti összejönnétek így valakivel?

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélek egy lánnyal neten, szimpatikus, ahogy észrevettem én is neki, hamarosan találkozunk. Tettem már róla említést, hogy nem vagyok egy sovány alkat, de persze nem hangoztattam, hogy mennyire nem, nincs szó arról, hogy gurulnék és két lépcső megizzasztana, viszont a 195 centihez mégiscsak társul 120 kiló. Összejönnétek egy olyannal, aki ugyan szimpatikus, és jól kijöttök, viszont túlsúlyos, vagy ez annyira visszavetné a dolgokat, hogy maximum barátként tekintenétek rá?

Képet látott rólam, csak nem egész alakosat, gyönyörű tokám pedig szakáll fedi, így az sem feltűnő.


2016. dec. 31. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Így csak becsapod.
2016. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem jönnél össze vele.
2016. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Vegyetek mar figyelembe, hogy emberunk majdnem veri a ket metert! Es ferfi, nem mellesleg... egyaltalan nem kover, van egy kis plusz, de igazabol egy ekkora ember ekkora sullyal lehet tok atlagos is, attol fugg, hogy milyen aranyban van rajta zsir es izom
2016. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
#1 vagyok. Arra írtam, hogy nem látott róla egész alakos képet, se tokát. Így ha az első találkozásnál derülne ki, hogy nem az, akinek elképzeltem...fájna
2016. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha vállalnád magad és küldenél neki egész alakos fényképet? Nekem nem jön be a túlsúly, de ennyiből, hogy magasság és kg, nem biztos, hogy egyértelműen el lehet dönteni, milyen az alakod.
2016. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Maga a téma annyira fel sem merült, és nem azért nem küldtem egész alakosat, mert direkt nem olyat választottam, egész egyszerűen nincs. Ha kért volna, akkor max valahogy rászánom magam, de eleve nem vagyok az a "bárhol járok egy szelfi" típus, így nem kezdtem el szenvedni egész alakkal.

Tehát nem arról van szó, hogy bármit eltitkoltam volna előle, ha rákérdez ezekre a dolgokra, akkor neki is leírom a súlyom és társai, nem kamuztam volna be 100 kilót, aztán állok ott hülyén a találkozásnál.

Az meg, hogy "nem látott tokát", elnézést, hogy nem borotválkoztam meg 3 év után egy képért, hogy tudassam vele a dolgokat :D

2016. dec. 31. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, elárulod, hogy mit érsz el azzal, ha én most leírom neked, hogy nekem nem tetszenek a túlsúlyos pasik? Ez egyetlen embernek a véleménye, nem fedi minden lány véleményét és messze nem biztos, hogy a te beszélgetőpartnered véleménye egyezik az enyémmel. (Az én baráti köröm fele bukik a mackósabb pasikra. Szerencsétlenségedre épp velem akadtál össze.)
2016. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 195 centihez 120 kiló nem vészes. Jó, túlsúlyos vagy, tény, de azért nem a "szétfolyós" kategória, bár azért kérdés, hogy hogy oszlik el az a 120 kiló. Biztos van egyébként, akinél kizáró tényező, de ha összepasszoltok a csajjal, úgy sem ezen fog múlni.
2017. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!