Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek valakivel ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel ha csak a távolság az oka mindennek?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk és a távolságon kivül minden meglenne.. 166 km szerintetek?

2016. máj. 8. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Köztünk 240 van és okés minden.
2016. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ennyit megér egy kapcsolat, ha a szerelem megvan.
2016. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Össze.
2016. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki van zárva.
2016. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
simán, ha eggy suliba járnátok akor azis meglene odva, de így legalább nem lesz az h majd a csaj v ép fiu izéli a figyelmedet osz azer egyes :'D de ha a szülők nem elenzik hétvége iylenek:D nyáriszünetbe meg minden nap is lehetek együtt..
2016. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért az is fontos hogy mennyire bíztok egymásban. Attól is lehet 1-es a suliban ha folyton azon jár az eszetek hogy a másik lehet h mással van, vagy ilyesmi. Fontos hogy megbízzatok egymásban.
2016. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én megbiznék benne, mindenképp. Szüleim viszont nem tudom mit szólnának hozzá, és igaz hogy nyári szünetben sokat együtt tudnánk lenni, de majd suli időben nem igazán. És tényelg nem tudom hogy tudnám szüleimmel megértetni, hogy engedjenek el hozzá több hétre, vagy ő jöjjön.
2016. máj. 8. 21:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem,egyrészt mert állandóan azon aggódnál h ugye nem másik lánnyal van,beszél stb,ráadásul nagyon nehezen kibírható a hiány,hogy nem tud rögtön veled lenni,amikor szükségedlenne rá. Szerintem nem éri meg. Ha rám hallgatsz olyan fiút keresel aki mindig melletted lehet amikor csak akarod :)

De te döntésed,csak gondold át,nehogy megbánd :)

16/L

2016. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Erre fele, sosem találok senkit
2016. máj. 10. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne.. ne.. ne hidd el nem jartok jol.. baratnommel tobb mint masfel even keresztul voltunk egyutt 180km-es tavnal, a 7.-8. honap utan mar csak kinlodas volt a kapcsolat (azelott tenyleg happy volt minden meg szerelem meg hasonlok, aztan igy rajottunk hogy mar semmit sem erzunk a masik irant es az a legrosszabb, mikor rajossz mennyi idot elb..al az eletedbol egy ilyen dologgal) :P
2016. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!