Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok névnapot ünnepelni?

Szoktatok névnapot ünnepelni?

Figyelt kérdés
Engem soha nem köszöntött fel a családom, azt sem tudják, mikor van. Mások ajándékokat is kapnak, és ezen meglepődtem.
2016. dec. 31. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ hogy kit miért nem köszöntenek fel, pl mert sok van a rovásán, vagy mert ő is sokszor elmulasztotta a köszöntést. Én nekem nem hiányzik a sajátom megünnepeltetése, megünneplése mert nem vagyok olyan, nélküle is ellennék. Ez amúgy is azt erősíti meg bennem hogy egy évvel közelebb vagyok ahhoz a bizonyos időponthoz, már csak ezért se szeretem. De, mivel engemet is felköszöntenek mindég, így én is viszonozni szoktam.
2016. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban szokás, van süti meg ajándék is. Mondjuk az enyémet gyakran elfelejtik az emberek. :D Január 1.-én van, teljesen érthető, hogy a többség mással van elfoglalva.
2016. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldogat holnapra,kedves válaszoló!😘
2016. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem dec 24-én van. Az volt mindig az ünneplés, hogy a karácsonyi ajándékozás után együtt ettünk egy jégkrém tortát.

Az ajándékokra mindig rámondják, hogy "és névnapodra", ami azért zavar, mert a többi névnapon nem nagyon ajàndékozunk, csak mondjuk, hogy boldog névnapot.

De mióta anyukám már nincs és a tesók is szétszéledtek és a boltban nem lehet kapni azt a fajta fagyitortát, nincs is kedvem megemlékezni az egészről.

2017. jan. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!