Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy a következ...

Van ötletetek, hogy a következő YouTube videósoknak mi az MBTI személyiségtípusuk?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam már azon, hogy vajon a kedvenceimnek/azon videósoknak akiket ismerek, mi az MBTI típusuk.

Aki esetleg nem tudná mi az, a [link] oldalon jobban kifejtik.



Nem kell természetesen teljesen tutira mondani, csak egy sacc per kb. is elég.


Videósok:

-MetalCastiel

-Szefi

-Radics Peti

-Szirmai Gergő

-OwnMcKendry


Ennyi lenne, előre is köszönöm.



2017. jan. 2. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

MetalCastiel: Enfp

Szefi: Estp

RADICS pETI: ESFP

Szirmai: ESTP

OwnMcKendry: ISFP

2017. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 5. 07:07
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem :

-MetalCastiel ISFP

-Szefi ESFP

-Radics Peti ENTP

-Szirmai Gergő ENTJ

-OwnMcKendry ESFP

2017. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kini :)) ***** válasza:
49%

Szerintem

MetalCastiel - INFP

Szefi - ENFJ

Radics Peti - ESTP

Szirmai Gergő - ESTJ

OwnMcKendry - ESFP

2017. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2017. jan. 11. 14:56
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem hiszek ezekben a szcientológiai vackokban. Ezért remélem nem baj ha nem arról az oldalról írom meg ezt hanem egy pszichológus véleményét írom ide amit olvastam:

A Youtube videósok típusosan figyelemhiányos hiperaktivitás-zavaros nárcisztikus exhibicionisták.

Ebben lehet valami mert eléggé a nézettség a lételemük de nem bírják a kritikát.

2017. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed, kedves utolsó válaszoló, de a kérdés nem ez volt. Ennek ellenére Te idekommenteltél egy cáfolható megjegyzést. Nem hiszem, hogy azért csinálja sok videós(természetesen abban egyetértek, hogy nem mindegyik), mert a nézettségre megy, hanem mert élvezi, hogy szórakoztathatja az embereket. Nem értek egyet ezzel a prűd, és túlzó kijelentéssel. Minden emberben vannak nárcisztikus hajlamok, ez alap, de nem hinném, hogy a YouTubereknek köze lenne ehhez.

Plusz, nem lehet mindenki egyforma, kellenek ilyen emberek is. Nem vitát terveztem generálni, de úgy látszik ezen az oldalon csak azt lehet. Tele van szűk látáskörű emberrel. Azért remélem nincs harag.

További szép napot!

2017. jan. 14. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Én sem akartam vagy akarok vitatkozni. Amit leírtam egy hivatalos szakvélemény amit olvastam és mint olyan nyilván nem sértésből fogalmazódott meg a szakemberek fejében hanem épp azért mert ők szakemberek. Én nem érzem azt hogy nem szakemberként meg tudnám ezt cáfolni. Ugyanezzel az erővel a szcientológusok által összeállított személyiségtípusokat is meg lehet próbálni cáfolni. Csak én írtam hogy azokban nem hiszek és nem is elismert szakemberek.

Csak a magam nevében nyilatkozhatok hogy engem például semmivel nem lehetne rávenni hogy kiálljak bármilyen nyilvánosság elé annak ellenére hogy nem tartom sem jobbnak sem rosszabbnak a videósoknál.

Tudom hogy sok videós van aki csak azért csinálja mert élvezi. De ennek van motivációja és erről tettem említést. Amelyik a pénzért és a nézettségért csinálja (amit te hoztál most fel) annak se ezek a fő motivációi hanem ugyanaz a pszichológiai háttér. Vegyünk egy teljesen más példát. Van aki az extrám sportokat élvezi. Annak is van egy mögöttes motivációja. Először az adrenalinfüggőség jut az ember eszébe de nála is vannak bizonyos motiváló pszichológiai faktorok. Ez annyira biztos hogy ha ki lehetne töltetni névtelenül egy videósokból és csak nézőkből álló vegyes csoporttal egy pszichológiai tesztet akkor nagy pontossággal meg lehetne mondani hogy ki videózik és ki nem.

2017. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Még engedd meg hogy egy rövid bekezdésre visszajöjjek (nem az okoskodás a célom). A szűk látókörűség diagnózisát ne a saját szubjektív véleményed alapján állítsd fel (mert az az igazi szűk látókörűség). Vagy egy olyan elmélet pártján állva amit nem elismert szakemberek mondtak ki hanem egy áltudományos és az emberek megvezetésére kitalált légből kapott doktrína (tudom mert engem is megpróbáltak behúzni a dianetikával ugyanezek az emberek - sikertelenül). De nem ellenkezek és tiszteletben tartom őket és a te véleményedet is és nem azért írtam hogy rád erőltessek bármit is hanem csak egy másik nézőpontot mutattam. Amit ugyan olyan jogod van elutasítani mint nekem ezt az MBTI elméletet. Rajtad múlik hogy mennyit látsz meg a világból és mit fogadsz el.

Már miért ne kapcsolódna a kérdéshez a válaszom még ha csak lazán is. Mert a kérdés egy része a személyiségtípusokról szólt és mint látod az én válaszom is.

Látod sértő számodra már az is hogy én válaszolni mertem és más a véleményem. De annak ellenére hogy ezt támadásnak vetted (mert rosszul mérted fel a helyzetet) és mérsékelt ellentámadást indítottál nekem is jogom volt kifejteni a véleményemet mert azt gondoltam hogy segítek. Talán ebben tévedtem (hogy segíthetek vagy hogy bárki is kíváncsi a képzeletvilágán kívüli lehetőségekre). Ami biztos hogy a válaszommal önmagában nem indítottam vitát hanem csak egy másik nézőpont volt.

2017. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Ááá, sosem értettem, hogy minek kommenteli ide valaki a véleményét. Az volt a kérdés? Nem, nem az volt. Ez egy poén volt, szórakozás, vajon mennyire látjuk hasonlónak egyes videósokat, de neee, nehogy valaki jól érezze magát. Rontsuk el a kedvét, hadd érezze rosszul magát, azért mert érdeklődik a különböző személyiségtípusok iránt. Hát most már tényleg b.aszódjak meg...
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!