Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ötletetek, hogy a következ...

Van ötletetek, hogy a következő YouTube videósoknak mi az MBTI személyiségtípusuk?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam már azon, hogy vajon a kedvenceimnek/azon videósoknak akiket ismerek, mi az MBTI típusuk.

Aki esetleg nem tudná mi az, a [link] oldalon jobban kifejtik.



Nem kell természetesen teljesen tutira mondani, csak egy sacc per kb. is elég.


Videósok:

-MetalCastiel

-Szefi

-Radics Peti

-Szirmai Gergő

-OwnMcKendry


Ennyi lenne, előre is köszönöm.



2017. jan. 2. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

Én meg azt nem értettem soha hogy ha valaki nem pont azt válaszolja de nem sértőn amit itt ezen az oldalon elvárnak akkor miért sértődik be mindenki.


Mint amikor valaki megkérdezi hogy - Szeretitek a mákos bejglit? - és akkor a kérdező felháborodik az olyan válaszokon amikor valaki azt írja hogy nem mert a diós bejgli jobb és elkezdi a válaszolót támadni hogy trollkodik és nem a kérdésre válaszolt. Pedig de csak van egy különvéleménye.


Ja bocs nem tudtam hogy ez egy szcientológus szektás propaganda. Vagy igen? Mert hogy a kérdésre válaszoltam az 7szentség. Csak nem a szcientológusok által kitalált MBTI személyiség típusokkal válaszoltam meg.

Ha ezt nem tudod vagy tudjátok felfogni azután sem hogy leírtam kér bekezdésben akkor tégy vagy tegyetek úgy ahogy az utolsó mondatodban írod előző.

Az első válaszok célja nem a trollkodás volt de most már belementem a pofátlan pofozkodásba. Mert a veszekedést ti kezdtétek el. A többi normálist meg óva intem a szcientológusoktól és az ilyen hülye tesztjeiktől. Van egy haverom akit tönkretettek.

2017. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ne haragudj, nem állt szándékomban a vita generálása, és igazán nem akartam ilyen ellenszenvesnek tűnni. Igenis tiszteletben vélem tartani a véleményedet, és köszönöm, hogy Te is tiszteletben tartod az enyémet és nem kezdtél el egyből anyázni ahogy azt itt szokás.
2017. júl. 11. 12:06
 13/14 anonim válasza:
100%

Metalcastielt INTP-nek hittem, ugyanis nagyon hasonlít rám. Kíváncsi voltam az e elküldtem neki ask.fm-en a tesztet és INTJ jött ki neki.


Castiel-INTJ/INTP

Szefi-ISFP/INFP

Szirmai-ENTP talán ENTJ ... ?

2017. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ilyen régi kérdésre válaszolok, de sehogy se értem: hogy jönnek ehhez az egyik válaszoló által többször említett szcientológusok?
2019. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!