Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem tolakodó hogy bejelölte...

Az nem tolakodó hogy bejelöltem egyetemi tanáromat facebookon és likeoltam rögtön öt képét?

Figyelt kérdés
Jó képek meg jól néz ki rajtuk én 21 éves pasi vagyok Ő meg 30s nő és nagyon szexi. Remélem egy kicsit jeleztem neki hogy jó bőr :D

2017. jan. 2. 20:22
 1/5 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Lehet kissé az, de célodat elérted.
2017. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
honnan tudod h. elértem a célomat? Lehet fel se tűnt neki
2017. jan. 2. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
De az.
2017. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert??!
2017. jan. 2. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a játszópajtásod.

Nekem van egy haverom (60 éves egyetemi tanár), ott a törzshelye, ahol én pultozom. Sokszor cukkoltam, hozza már le a tanítványokat egy-két sörre, aztán elmagyarázta, hogy csak olyannal jönne le, akit már nem tanít (nem jár oda). Az ok egyszerű: a harmonikus tanár-diák kapcsolatba az iskolaévek alatt nem fér bele a bratyizás.

Hát szóval a tanárnő valószínű nélküled is tudja magáról, hogy jó nő. Ha csak most jelölted, nyilván nem is ismered régóta, tehát azt is levágta, hogy puncsolsz neki. Két okból teheted: mert bejön neked, vagy mert egyéb érdeked (tanulmányi) ezt kívánja. Szóval fordítsd meg a dolgot. Körberöhögnéd az illetőt fordított esetben, vagy körberöhögnéd? :D

2017. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!