Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a lány vagy a fiú, akivel facebookon csevegtek, nem ír vissza rögtön, pedig ott van a kis pipa, hogy látta? Ti ilyenkor mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a folytonos oda-vissza irkálásra gondolok, hanem, hogy te például írtál neki este nyolckor, ő meg másfél órával később, de a legutóbbi írásodat látta valamivel később, mégsem reagált (még?) rá.


Szóval?


2016. ápr. 21. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem érdekled, vagyis neki van jobb dolga is, minthogy veled beszéljen. Szóval hanyagolható vagy neki.
2016. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát jah, nem érsz neki annyit hogy válaszoljon neked, sokadlagos "dolog" vagy neki
2016. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fruzs33 ***** válasza:
Èn azt vonom le,hogy nem vagyok neki eléggé fontos.
2016. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
átkel gondolni mit irunk
2016. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért titkon bízom abban, hogy reggel, amikor látta, akkor azért nem írt vissza, mert épp készülőben volt. Ha meg mégsem ír vissza, akkor talán megkeresem ismét élőben, akkor valahogy lazábban ment a beszélgetés köztünk.
2016. ápr. 21. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy van élete, és nem tud rögtön válaszolni, esetleg végig kell gondolnia, hogy mit reagáljon.
2016. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet....van amikor a legjobb barátnőmnek is csak órák múlva tok visszaírni mert pl anyám problémázik. Hidd el annyiféle dolog lehet az oka, h csak pár % az esély arra, h azért nem írt mert nem vagy neki fontos.
2016. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem csak az lehet, hogy nem vagy neki fontos, azt is jelentheti hogy éppen fontos vagy neki, csak direkt "játszik veled" és úgy tesz, mintha nem érdekelnéd. De akármi lehet...
2017. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem már nagyon sok ilyen volt én nem csinálok belőle ügyet mert nekem is szokásom elolvasni az üzenetet de nem válaszolni. Egyszerű: van mikor szimplán fogalmam sincs mit tudnék válaszolni, van mikor dolgom van és inkább később válaszolok és áttgondolt választ adok, vagy mikor éppen félálomba vagyok elolvasom amit írt és vissza alszom mert hulla fáradt vagyok. Ez nem azért van, mert nem érdekel a másik hanem szimplán inkább áttgondolt értelmes dolgot írok vissza később, mint egy jelentéktelen hülyeséget azonnal, csak hogy visszaírjak valamit. Ha már olyannal beszélgetek aki érdekel akkor legyen tartalmas a beszélgetés.
2017. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!