Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól tettem?...

Szerintetek jól tettem? vagypedig hazudtam? mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Van az osztályba egy fiú,akim eléggé éretlen.Mindig egy évfolyamtársammal szívat,hogy járunk meg ilyesmi.Meg egyszer megkérdezte:-na,milyen volt XX-el szilveszterezni?Biztosan nagyon jó volt....Stb.Megaztán én 0.00-kor el is aludtam és akkor másnap ugye megbeszéltük ki meddig bírta.És akkor megkaptam:-Na tessék!Mondtad is,hogy hamar ágyba bújtál! tán nem XX-el?! na és akkor az egész osztály röhög.nagyon jó,mondhatom.aztán ez a fiú aki szívat meleg,és akkor elmondtam egy évfolyamtársamnak,hogy kavar XX-el...Remélem nem derül ki mert nekem annyi!amúgy én azzal a fiúval nem is beszéltem,nemhogy jártunk volna!14/L

2017. jan. 3. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
csak az a fiú a legmenőbb,és direkt vele szívatnak,és eléggé idegesít
2017. jan. 3. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Most akkor ki a meleg? Aki szivat, vagy akire mondták, hogy jártsz vele?


Amúgy ettől eltekintve, ha olyat mondtál, ami nem igaz, az baj, egyrészt mer te is valótlanságokat állítottál másról, ahogy más is rólad, másrészt ha kiderül, hogy nem is meleg, akkor csak te jársz rosszul.

2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aki szívat.Igen,nekem is bűntudatom van,már az ofőm is tud róla,hogy ez nekem rosszul esik.Nem tudtam mást csinálni,mert azt meg már végképp nem akarom,hogy az egész suli rajtam röhögjön
2017. jan. 3. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem fog mindenki rajtad röhögni, és visszavágásként nem kellet volna valótlanságot állítanod.
2017. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!