Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik név tűnik beképzeltnek...

Melyik név tűnik beképzeltnek Gréta, Panna vagy Alexa?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy a Gréta névről például egy szerény lányt vagy egy beképzelt lány jut eszedbe,arra vagyok kiváncsi hogy melyik tűnik egy kicsit beképzeltnek,hogy ha pl egy beképzelt lánynak melyik nevet adnád inkább.

(Ez egy történetemhez kell)


2017. jan. 3. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs olyan, hogy egy név ezt jelent meg azt jelent.
2017. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Egy név nem beképzelt. Emberek vagy karakterek tudnak beképzeltnek lenni, senki nem fog egy név alapján következtetéseket levonni. Neked kell úgy alakítanod a történetet,úgy irnod, hogy ez érzekelhető legyen.
2017. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
valóban nem névhez kötődik. inkább találj ki egy beszédes becenevet.. azzal nagyobb hatást érsz el. Mondjuk ilyen szerintem a Dorcsi, Encike vagy akár a Kitty.. ezeket ritkán használjuk..és általában nem pozitív becézések:)
2017. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Gréta, de nyilvan mindenki egy bizonyos szemelyhez koti a nevet es az alapjan asszocial egy tulajdonsagara szoval kb mind1
2017. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt kellene kérdezned, hogy te mit akarsz belemagyarázni a nevekbe?
2017. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sem lehet egy névről arra következtetni, hogy beképzelt-e az illető vagy sem. Viszont a történetedben írhatnád, hogy azt szerette a lány, ha a barátai, ismerősei Hercegnőnek szólítják (vagy hasonló)

Esetleg a háta mögött mindenki csak ... (valami frappáns, történetbe illő jelzőt kitalálsz) hívta.

Plusz a viselkedését olyannak állítod be, hogy mindenki érzékelje, hogy egy elkényeztetett, beképzelt személyről van szó.

2017. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Én Alexából, Alexandrából csak beképzeltet ismerek, úgyhogy számomra az. A nevek szerkezetéból kifolyólag a Panna névhez lágyságából adódóan érzékenyebb lányt tudok elképzelni. Egy Grétát ismertem régen, belőle kiindulva ez a név számomra elég "középszerűnek" tűnik/hangzik, tehát se nem szerény, se nem beképzelt. Én így érzek a nevek kapcsán, próbálj valami ehhez hasonló gondolatmenetet végig vinni.
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

A Panna ovis név


A másik kettővel nincs semmi baj.

2017. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem Pannával van rossz tapasztalatom
2017. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Alexa a legjonn barátnőm, hát neki van önbizalma, de azért nem beképzelt. A többi névről inkáb egy aranyos lány jut eszembe, mert az ilyen nevű osmerőseim kedves, szerény emberek.

De a karakter úgyis olyan lesz, amilyenre alakítod ;)

2017. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!