Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El fog múlni ez a röhögés? :S...

El fog múlni ez a röhögés? :S (VV Alexa szindróma)

Figyelt kérdés
Az a típus vagyok, aki mindenen röhög. Az a típus, aki reggel 8-kor hatalmas vigyorral megy be a bús, álmos osztálytársai közé. Az a típus, akit sokan szeretnek és sokan utálnak (és aztán? :) nem szerethet mindenki). Az, aki sokszor túlzásba is viszi a röhögést, de akkor már nem tudja abbahagyni. :))) Ez még nem probléma, DE hülyeségből kezdtük utánozni VV Alexa röhögését, és annyira bennem maradt, hogy ha már röhögnöm kell, úgy röhögök. És nagyon durva. Édesanyám itthon már frászt kapott, és lassan én is, és az a baj, hogy már észre sem veszem, annyira természetesen jön. Elmúlik ez? Nem akarok így röhögni. Mit tegyek? :S Aki nem ismerné Alexa röhögését: http://www.youtube.com/watch?v=0EfRbJjdb9I 16/L

2014. febr. 12. 21:02
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem, nem ismerem a röhögését, mert nem nézek agyleszívó szennyet, így ilyen és ehhez hasonló veszély nem fenyeget.

Tehát javaslom ugyanezt a módszert neked is! ;)

2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is eleinte a húgom mutatta, hogy nézzem meg, milyen viccesen röhög a csaj a VV-ben. Amúgy én sem nézem, mert szerintem hülyeség, de aztán osztálytársakkal poénkodtunk ezen és bennem maradt.
2014. febr. 12. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ja dögölj meg.
2014. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Csúnyán benézted.
2014. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Erre mondják, hogy aki a tűzzel játszik az meg is égeti magát. pihentesd a röhögést talán egy-két nap után meggyógyulsz.)
2014. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérhetlek, hogy normális válaszokat adjatok? Komolytalanok kíméljenek. Kedves második! Ez, hogy ilyen válaszokat adsz, csakis téged minősít. Én feltettem egy szerintem teljesen normális kérdést, amire, ha nem tudsz ugyanilyen megfelelő módon válaszolni, akkor kérlek, inkább ne írj semmit. Nem sértegetni akarlak, én teljes mértékben toleráns vagyok az ilyen emberekkel szemben, hiszen ilyenek is kellenek. Én csak azt kérem, hogy értelmezd a szavak jelentését, és csak akkor írj választ, ha tisztában vagy a fogalmakkal és a szavak súlyával. Elég gyerekes gondolkodásod lehet, vagy talán még gyerek is vagy, ha ilyen egyszerűen dobálózol az ilyen kifejezésekkel. Remélem, ha a közeljövőben nem is változtatsz a hasonló megnyilvánulásaidon, de legalább elgondolkodsz azon, amit írtam. :) A többieknek köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 12. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Te vagyol az Dósa Fanni??? Megvan már a baba?
2014. febr. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na és aztán? Én meg Stewie hülye röhögésével röhögök:


http://www.youtube.com/watch?v=bOQLaCXsSEI

2014. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezen most jót nevettem, köszönöm, viszont kedves utolsó előtti, azt hiszem elég érthetően kifejeztem magam, hogy mit gondolok az értelmetlen válaszokról.
2014. febr. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!