Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre jobban félek. Valakivel...

Egyre jobban félek. Valakivel volt már ilyen? 17/L

Figyelt kérdés
Gyerek korom ota felek a sötétben. De nyaron eleg felelmetes dolog tortent velem es azota estenkent a sajat házunkba is nagyon pánikolok ...17 eves létemre. Foleg hogy a napokban a szomszéd utcába egy nenihez betörtek. Alandoan magam moge nezek ugy erzem hogy figyelnek a villanyt alig merem lekapcsolni. Valakivel volt mar ilyen? Mit tegyek ellene?
2017. jan. 4. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, most is ott van mögötted. :-) Keress egy pszichológust!
2017. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Nézz horrrorfilmeket és közben hadonássz egy késsel a sötétben :D


Ne aggódj rengeteg ember fél a sötétben, néha én is, pedig 24 vagyok. Mindig jobb félni mint megijjedni. Szóval nyugi.

2017. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell pszihológust keresned természetes hogy félsz a sötétbe. Főleg mert lány vagy sztem zárd magadra az ajtót estee és kapcsold le a villanyt maradj ugy pár óráig. Nekem is sikerült. Ha tovabbi kérdésed van irj privibe
2017. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó vok 14/F
2017. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Énis nagyon félek a sötétben, alvás zavarom van, eddig minden estét túl éltem valahogy,de nemtudom meddig bírom igy 😄😄

17/L

2017. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
hármas kommentelő:D tönkre tettél most😂😂nem a nemhez van kötve hogy fél valaki a sötétségtől, nem kimondottan csak a lányok félnek te agyhalott😂30éves férfi is félhet a sötétben, istenem nagy az isten állatkertje xdd
2017. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is féltem a sötétben, élénk a fantáziám is nagyon, sokszor azt hittem valamilyen alakot látok. Nekem az segített, hogy elkezdtem hozzászoktatni magam fokozatosan a sötéthez. Régen fényárban úszott az egész lakás esténként, de elkezdtem azt csinálni, hogy amikor közlekedtem a távolabbi szobák között, nem kapcsoltam fel a villanyt mindenhol, csak a célomnál, továbbá elalvás előtt egy kis lámpát égve hagytam egy darabig, majd lekapcsoltam, és emlékeztettem magam, hogy ugyanezt látnám, ha megint felnyomnám. Idővel meg is szűnt teljesen a félelmem.
2017. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gugu Gabor ***** válasza:

Lehet hogy hülyén hangzik de: mitől félsz?


Azt érdemes tudatosítani mqgadban hogy egyrészt normális hogy félsz a sötétben hiszen nem látsz, az is normális ha alakokat látsz, nem te vagy hülye egyszerűen így működik az agyunk, ott is ismerős alakot pld egy ember qlakot keres ahol csak egy bokor van pld. Igazából szép3n lassan tudatossan szerintem túl lehet lépni ezen.

2017. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát megprobalom magam hozza szoktatni..amikor at gondolom hogy megis mitől felek en is "nevestsegesnek" tartom de amikor eluralkodik rajtam a pánik egyszerűen nem tudom észhez teríteni magam hogy nincs mitől féljek.
2017. jan. 4. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem ez 1-4 osztályos koromban volt többször is, amikor a szülők úgy dolgoztak, hogy estére senki nem maradt otthon, a tvben pedig Bátor, a gyáva kutya ment...ezek után nem mertem elaludni órákon át. Nálam az vált be, hogy minden bátorságom összeszedve végigsétáltam a lakásban meggyőzve magamat is, hogy nincs ott semmi.
2017. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!