Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora szemetség megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora szemetség megbeszélni valakivel egy találkozót, és pár nappal előtte lemondani? Fiúk, nektek ez jobban fáj, mintha az első találkozó után visszakozna a lány?

Figyelt kérdés
Anyukám nem helyesli, hogy vele találkozzam, szerinte nem hozzám való, sőt egyáltalán nem illik hozzám, és ezt most kell lezárni. (Ő többé-kevésbé ismei, személyesen is és hallomásból is.) Én nem szeretnék bunkó lenni, fordított esetben nekem nagyon rosszul esne, de tudom, hogy anyukám csak jót akar nekem, és most bogarat ültetett a fülembe. Ezen felül közös barátaink is vannak, és ha valahol összefutnánk, hogy néznék a szemébe?!
2016. aug. 8. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is nőj fel és ne anyukád szava befolyásoljon. Nem írtad le h hány éves vagy, de gondolom meg van a magadhoz való eszed, h el tudd dönteni, h ki tetszik és ki nem... Szóval először is a köldökzsinórt vágd el!
2016. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2016. aug. 8. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Akkor épp ideje elszakadni anyucitól. Anyuci elmondhatja, h neki ez és ez nem tetszik a csajban, de egyéb beleszólása nincs! Tulajdonképpen miért is szeretnél barátnőt, ha ennyire határozatlan személyiség vagy, h más szava befolyásolja a döntéseidet? Egy nőnek férfi kell akire felnézhet, nem pedig anyuci kicsi fiára, aki csettintésre ugrik. Természetesen nem azt mondom, h ne segítsen a szülőnek, de ne vegye azt mindig szentírásnak! Márpedig nálad az utóbbi a helyzet sajnos! :(
2016. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. :)
2016. aug. 8. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 24 évesen teljesen emindegy, hogy férfi vagy nő vagy, nem hiszem, hogy anyukádnak kellene megmondania a tutit még azelőtt, mielőtt bármi történt volna :) Ha már erre kerül a sor, akkor legalább ne aznap mondd majd le a találkozót, mert az tényleg szarul tud esni.
2016. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szemétség, bárkinek közbe jöhet valami.
2016. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem szemétség. Még az a szerencse, hogy vannak olyan ukrán, román emberek, akiket vacak 5-10 ezrekért már rá lehet küldeni az ilyen hölgyekre, hogy elbeszélgessenek velük kicsit.. Régebben akár 50-100 ezret is kellett fizetnem egy ilyen buliért, de mivel válság lett, ez változotott szerencsére.
2016. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Anyukád az ezotv alkalmazásában áll netán?
2016. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fru_ ***** válasza:
100%

Pár nappal előtte lemondani bármilyen programot az nem ciki.

24 évesen az anyád utasítására lemondani egy kapcsolatról az ciki. NAGYON!

2016. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az anyukák borzasztó tanácsadók, főleg a lányoknak.

Én is már kaptam "ajándékot" miután egy lány aki elmondta nekem, hogy anyukája, és ő szerinte is "rád tapadnak a csajok" és anyuci szerint "ezért hagyjalak", így a lány lekoptatásnak vette hogy 1 hétig nem válaszoltam neki, és nem hitte el, hogy ez azért volt mert kb kómában voltam, miután kishíján meghaltam egy balesetben(pedig tényleg ez történt)...


Az anyukák már befásultak a "minden férfi disznó" dogmába, és meg akarják védeni a lányukat ettől, tehát minden férfitól...

2017. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!