Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire undorítóak az...

Miért ennyire undorítóak az emberek?

Figyelt kérdés

[link]

Már egy ideje minden nap látok ehhez hasonló képeket kövér, csúnya emberekről. Az utolsó csepp viszont ez volt.

És akkor csodálkoznak, hogy nem akarok itt élni.


2017. jan. 4. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem bunkó dolog, habár nem túlzottan nem érdekel. Azért, egy kis mértékben biztosan az ő hibájuk, hogy kikerült ez a kép róluk. A netre feltöltött adat pedig már bárkihez elkerülhet.

Én külön megkérem a barátnőimet, hogy az ilyen képeknél ne jelöljenek be, bármi másnál nyugodtan. :D

2017. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

"És akkor csodálkoznak, hogy nem akarok itt élni."


Ezzel a mondatoddal mindent elárultál magadról. Utálod Magyarországot, mert a "magyar mentalitás milyen szar".

Gondolom Nyugat-Európába szándékozol költözni, a sok liberál bolsevik közé. Csak szólok, bunkó emberek mindenhol vannak. Kelet-Európaiként pedig különösen szembesülni fogsz Nyugat-Európában az emberi gonoszsággal. Deeeeeeeeeeeeee mindegy.

2017. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szard le. Engem se túlságosan érdekelnek az ilyen képek, még csak arra sem tartom méltónak őket, hogy tetsziket nyomjak :D valami magasszintű kreativitással hadilábon álló paintművész rakta össze 5 perc alatt, még a poén is kiugrott az ablakon annyira siralmas xDDD
2017. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, ez is igaz. De szerintem egy intelligens ember nem oszt meg ilyet/jelöl meg rajta valakit. Szerencsére az én barátaim nem tennének ilyet.
2017. jan. 4. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazad van. Ne élj a facebookos hülyeségeken és jobban fogod érezni magad.

A kép meg szerkesztett...

2017. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, ez nem épp egy intellektuális humorforrás. A prolik szórakoznak ilyenen, ha lehet, kerüld őket!
2017. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
ez a legnagyobb problémád?
2017. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Most egy facebook képből vonsz lesz ilyen következtetéseket? Bravó!
2017. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem mi a bajod, egy átlagos angol pali van a képen
2017. jan. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, néha szerintem mindannyiunknak eszébe jut, hogy nem akar többé ezen a bolygón se élni.

Ha nagyon zavar, tiltsd az oldalt. Meg lehet szelektálni azokat az ismerősöket, akik idegesítő hülyeségeket osztanak meg minden nap.

2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!