Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet megbízni egy...

Mennyire lehet megbízni egy olyan személyben, akit neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Persze nem jártok és társai, hanem havernak gondolod.

Barát akkor lenne, ha nagyon belső gondokat megosztanátok egymással.

Normálisnak tűnik.


2017. jan. 5. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ....
2017. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy működik, mint nem neten. Minden ember más.
2017. jan. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Én minden embernek megszavazok egy alapvető bizalmat, nem mondom, hogy mindenkinek egyből az orrára kötök mindent, mert nem is szabad, de túlságosan bezárkózni se kell. Nem egy embert ismertem meg a neten és beszélgettem velük, volt aki eljátszotta a bizamam és volt aki nem. Egyébként egy-két információ alapján bárkit megtalálhatsz a neten, ha ügyesen keresel. Ha valaki elkérte a viber vagy skype címemet előbb mindig kicsit utána néztem az illetőnek. Barátaimnak is nem egy kamu embert találtam meg. Ha gondolod írj és segítek, vagy adok ötleteket.
2017. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ritkán lehet találni itt normális, és egbízható beszélgetőpartnert, de lehet. Ne add fel! :)
2017. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!