Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki kapcsolatfüggő az őszintén...

Aki kapcsolatfüggő az őszintén szeret vagy érdekből?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy csak azért van velem,hogy ne legyen egyedül? Vagy szeret őszintén?
2017. jan. 5. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó esély van az utóbbira.

Azonban ezt eldöntened neked kell, mert keveseknek van olyan jó önismerete, hogy bevallja: ő kapcsolatfüggő.

2017. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Attól még szerethet.

Őszintén? Azt tőle kell megkérdezni.

2017. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudtok egymással mit csinálni (van közös téma, nem csak te rohansz utána, hanem neked is lehet kívánságod, amit teljesít), akkor valóban szeret, más esetben csak az önös érdek vezérli.
2017. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolókkal. KapcsolatFÜGGŐ. Én nikotinfüggő vagyok, szerinted szeretem a cigit? Nem, utálom, hogy köhögök, sárga a fogam és kevés a pénzem. De szükség van rá.

Ezzel nem azt mondom, hogy egy kapcsolatfüggő ember nem szerethet igazán, dehogynem. De valószínűbb, hogy ha csak azért van valakivel, mert a magánytól fél, akkor már mindegy, kivel van, mert a semmitől úgyis jobb.

2017. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!