Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen apróságnak számító...

Milyen apróságnak számító dolog az, amivel titeket leginkább fel lehet bosszantani?

Figyelt kérdés

Nem hosszas bosszankodásra és morgolódásra gondolok, mert annak nem látom értelmét gyakorlatilag semmilyen téren, csupán arra a pontra, amikor már nálatok is elszakad a cérna, és azt mondjátok, hogy "oké, köszi, elég lesz".


Lehet ez akár jelentéktelen apróság, vagy nagyobb dolog, hirtelen jött pillanat vagy hosszabb ideje fennálló konfliktusból/problémából fakadó dolog.


A kérdés puszta kíváncsiság.


Előre is köszi a válaszokat.



2017. jan. 7. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha vizes bálát hoznak fűteni, pedig az sűrűn van. Ill ha vki értetlenkedig a számítógéppel bagatel dolgokban.
2017. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha az utcán vagy a házban cipőkopogást hallok, vagy ha mögöttem jönnek, rám gyalogolnak nálam nagyobb emberek.
2017. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Amikor egy tömött metró még nyitva tartja az ajtókat, és még valaki befurakodik mellém, mert hát ő bizony elfér. Aztán hallgathatom, ahogyan rám köhög, és ha szólok neki, akkor meg elkezdi, akkor menjek arrébb.

Vagy, amikor sorban állok, és az előttem álló olyan lassan halad előttem, pedig bőven mehetne.

Engem is bosszant, ha valaki hátulról a sarkamra a lép, és persze az illetőnek áll feljebb.

Az összes kéregető, aki odajön hozzám. Mondván, hogy "már csak 100 forint kéne a gyógyszeremhez".

2017. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

"Vagy, amikor sorban állok, és az előttem álló olyan lassan halad előttem, pedig bőven mehetne. "


Nekem meg az, amikor a mögöttem álló nem hagy európai emberhez méltó távolságot.:) Ez is a rágyaloglás egy formája, amit az előbb írtam.

2017. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Amikor valaki idegen nekem jön van megfogja a cuccomat. Ezért nem nagyon megyek nagy tömegbe..


Utálom amikor valaki minden mondat végére ! jelet ír. Mintha a katonaságnál lennénk. Leültem! Néztem a tévét! Volt film! stb.. Rengetegen írnak így nem tudom miért.


Azt is nehezen viselem el amikor valaki csámcsog.

2017. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
amikor valaki nem képes felfogni h nem érdekelnek a vallások...
2017. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Amikor a sorban nem haladnak pedig lenne hely.

Amikor a folyosó közepén az egyetlen szűk járható úton valakinek muszáj megállnia aztán megbeszélgetnie valakivel, hogy milyen volt az ebéd xd 1000 órán át!

2017. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

ha valaki hangosan csámcsog... egyszerűen megőrjít :D nem tudom miért, de egyszerűen a plafonra tudok mászni ettől xd és ideges leszek nagyon.


18/L

2017. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
amikor a járda közepén ketten beszélgetnek, de az egyikőjük még a biciklijét átlósan is rakja, mint egy gátat
2017. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

-Amikor a villamoson a jellemzően nyugger nyanyuszok már 2 megállóval a leszállás előtt a seggedbe vannak és nyomulnak előre, holott egyértelműen látható, hogy azért állsz az ajtónál, mert te is le fogsz szállni, de ő azért furakodik/ áttapos rajtad.


- Amikor egy boltban/kajáldában/bárhol, ahol én vagyok a vevő és kiszolgálás van, azt látom, hogy az eladó paraszt velem, illetve ha kérdezel valamit, akkor látszik lesül az arcáról a tahóság, hogy válaszolnia kell, persze azt is szavakban, nem normális kommunikácival. Magyarul még te érezd magad megtisztelve, hogy ott lehetsz és kérhetsz valamit tőle, amiért egyébként fizetsz.


- Másik ugyanezen okokból kifolyólag amikor vendéglátó egységben pl egy sima kocsma a felszolgáló/pultostól kész NORMÁLISAN egy sört mondjuk, erre flegmán beszól, hogy én miért nem mondtam hogy "kérem szépen" illetve "köszönöm szépen". - Azért pasztmeg, mert csak egy tetves sört akartam inni, és hadd ne boruljak már a térdeid elé, amiért a munkádat végzed, ami KÖTELESSÉGED, NEM SZÍVESSÉGET KÉRTEM, mellesleg nem egy nagy kérés, hanem 20 mp lenne, ha normálisan végeznéd a munkádat, egy alapvető feladatot.. Lefogadom, hogy amikor ugyanez a par.aszt hív fel egy ügyfélszolgálatot, mert éppen érdeklődik/panasza van, ő sem úgy kéri a telefonba az embert, hogy "legyen kedves megnézni", de még csak a "kösznöm szépen" sme hangzik el tőle, de neki hasra kell esni azért, mert a kocsmába kérsz tőle egy sört. Nevetséges.

2017. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!