Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szánalmas...

Csak szerintem szánalmas dolog, hogyha valaki azzal dicsekszik, hogy színötös tanuló, büszke magára, viszont puskázás nélkül 4-es se lenne?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy azt mondd, hogy minden számonkéréskor színötösre tudja puskázni magát mindenből, mert ha ez tényleg így lenne, akkor büszke is lehetne magára :D
2016. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az ilyen ember nem egyetemen van, azalatti oktatásban meg könnyű 5-nek lenni.
2016. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neeem, nem egyetem :D Gimibe járok még. :D
2016. dec. 9. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Háát,eléggé az.
2016. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

igen,csak szerinted.

az élelmesség inkább dicséretes,a csalás pedig élelmesség.

a különleges alakulatoknál a kiképzés egy részében direkt nem kapnak annyit enni,hogy kénytelenek legyenek lopni csalni.

így fejlesztve a túlélési ösztönüket.

a puskázás ugyanez.

2016. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha látnád milyen egyszerű az én tanáraimnál puskázni, akkor nem ezt mondanád. Legutóbbi dolgozatnál leteszteltem, konkréten kinyitottam a füzetemet a padon, észre se vette. Igazából nem érdekel, hogy ki puskázik meg ki nem, de eléggé nevetséges, amikor azzal dicsekednek, hogy kitűnő tanulók.
2016. dec. 9. 23:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor gáz, ha közben leszólja azt, aki puskázás nélkül mondjuk 4-es.

Én is sokszor puskázom, de az így kapott 5-ösre egyáltalán nem vagyok annyira büszke, mint pl egy puskázás nélküli kémia 4-re. Ha meg a csalt 5-ért a tanár külön kiemel és megdicsér, akkor roppant gázul érezném magam, de szerencsére ilyen még nem volt.


Ebben a kérdésben a lelkiismeret és az élelmesség kerül egymással szembe, és meg kell találni az egyensúlyt.

16/l

2016. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen, hogy a tanár külön kiemelte, hogy milyen ügyes volt. Persze jött a válasz, hogy "jajj tanárnő, ne túlozzon..". Oda is böktem egy lelkiismeretes beszólást :D
2016. dec. 10. 00:10
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az a gáz, ha valaki más jegyeivel foglalkozik. De tényleg. Sokkal jobban jársz, ha az ilyen embereket egyszerűen ignorálod és a saját dolgaiddal foglalkozol. Hidd el, később találkozol még rengeteg hasonló emberrel és ha nem tanulod meg kezelni őket, sok energiád leszívják! :D
2016. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Nagy nulla az az ember. Nem fogja vinni semmire.
2016. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!