Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért okoskodik minden öregember?

Mért okoskodik minden öregember?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az eddigi válaszolókkal.

Vannak nagyon bölcs idősek, akiket imádok. Érdekes történeteket mesélnek, jó tanácsokkal látnak el, egészen új megvilágításba helyezik a dolgokat. Velük nagyon jó beszélgetni, és általában ők az intelligensebb emberek, akik kérés nélkül nem osztogatják a tanácsaikat, nem dumálnak bele folyamatosan mások életébe, akkor se, ha az a másik mondjuk csak huszonéves.

Meg vannak azok, akik valószínűleg már fiatalkorukban is sötétek voltak, mindenhol a hierarchia alján, és most, hogy betöltötték a hatodik-hetedik X-et, úgy érzik, hogy rendelkeznek elég bölcsességgel, de baromira nem, csak osztják az észt mindenkinek, mert egész életükben el voltak nyomva, és végre nekik is lehet.

Nekem szerencsére a jó fej, tényleges bölcsességgel rendelkező nagyszülőkből, idős rokonokból jutott :) De láttam már az ellenkezőjét, amikor anyóspajtás még sz*rni is jobban tud, mint a büdös maifiatal menye.

Nem minden idős lesz szent, aki egész életében kicsinyes, ostoba ember volt, az az is marad.


De az sem igaz, hogy MINDEN öregember okoskodik. Sőt, a többségük szerintem eszméletlen jó arc :D

2017. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es: az az ignorancia amit a fiatalság felé táplálsz kicsit kiábrándító. Nem véletlenül olyanok a fiatalok, amilyenek. Nem véletlenül olyanok a szülők, amilyenek. Ezen elgondolkoznék, és talán nagyobb türelemmel állnék szemben az olyan 18 éves fiatalokkal, akik valószínűleg lelkileg meglettek nyomorítva a nem törődöm szülőkkel, nagy szülőkkel kapcsolatban:) Mutogatni lehet, de cselekedni úgy tűnik mindig késő.
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!