Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Vagányabb, bevállalósabb fiatal csajokat, egy ehhez hasonló megjelenéssel meglehet fogni?

[link]
[link]
[link]

Pár éve elkezdtem átformálni magam, mert meguntam hogy egy bizonyos rétegben a rossz fiús jegyek dominálnak, és ezeket előnyömre tudnám kovácsolni a 17-20 éves korosztályban, pedig csak 24 vagyok jó magam is.
Illetve a próbálkozások értelmetlenségét nézve, próbálok arra rámenni hogy nekem ne kelljen kezdenem, inkább a nő tegye meg az első lépést, így biztosabban alakulhat ki valami.

Keress kérdéseket hasonló témákban: külső, ismerkedés, kondi

01-08 18:21  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
Sokaknak nem jön be ha az illető szét van varrva, nekem is van elég sok. A pénzre viszont minden nő bukik.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/21Időpont 01-08 18:28 Privát üzenet
Nyilvan van akinek ez a kulso idealja.
Egyebkent pedig minden lany szereti ha egy ferfi tudja mit akar es nem fel kezdemenyezni tehat szerintem te menj oda es ne azt vard hogy a lany/no menjen oda hozzad

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 01-08 18:29 Privát üzenet
Lakatos Vangelisz nevű felhasználó válasza:

Igen meglehet. Én egy 17 éves srác vagyok és a környezetemben is tapasztalom hogy szó szerint nem lehet lekaparni a csajokat a 20-25 éves kigyúrt tetkós srácokról, sőt mióta én is kondizok és látszik hogy van rajtam izom "véletlenül" én is elkezdtem őket érdekelni, bár hosszabb távú párkapcsolat kialakításának céljából nem éppen ez a legjövedelmezőbb "taktika".

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 01-08 18:29 Privát üzenet
Megfogás alatt mit értesz? Megfektetni szerintem lehet, főleg az ostobábbakat, párkapcsolatra végül nem az ilyenekkel állnak le.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont 01-08 18:29 Privát üzenet
Mit értünk azon, hogy bevállalós egy csaj?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont 01-08 18:36 Privát üzenet
Az a csaj, amelyik a külsőre bukik, az olyan is. 1 bites.
Ezek a jószágok remélhetőleg kimennek a divatból, aztán leshetik a tetkóikat.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 01-08 18:43 Privát üzenet
nem vagyok instagramos.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 01-08 18:48 Privát üzenet
"Illetve a próbálkozások értelmetlenségét nézve, próbálok arra rámenni hogy nekem ne kelljen kezdenem, inkább a nő tegye meg az első lépést, így biztosabban alakulhat ki valami."

Tehát beöltözöl egy rossz fiúnak és utána úgy fogsz viselkedni mint egy visszahúzódó ember? Ez sose fog bejönni. Azoknak a lányoknak akikre te vadászol az jön be ha te kezdeményezel. A normálisabb lányokat meg azonnal elriasztod ezzel a külsővel, szóval a két szék között fogsz leseggelni.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 01-08 18:50 Privát üzenet
Legalább jó a kocsid. Egyébként bűnronda vagy.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 01-08 18:56 Privát üzenet
fiatal bevállalós csaj? mindegyik olyan b**zod ezékért formálod át magad? Persze mindegyik bukik az irányítő típusra meg jönnek ezek a f**om sablon dumák.

Az ,hogy bevállalós az mit jelent? Addig szopja a farkad amíg nem talál egy nálad nagyobb alfahímet...na sok sikert hozzájuk, amúgy eléggé tapasztalatlan van nők terén ahogy elnézem. Egy rossz lány téged úgy kihasznál ahogyan csak akar majd, aztán rájössz hogy "jajj én nem is vagyok ennyire rossz fiú"....-.- istenem ebben az országban mindenki már ilyen mr-busta meg raj k**a akar lenni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 01-08 18:56 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet legjobban ismerkedni a neten 12-14 év körüli fiúknak hasonló korú lányokkal?
Terhes szerető lettem. Még fiatal vagyok fogalmam sincs mit fogok csinálni Hozzám hasonló helyzetben lévők lehet ebből a helyzetből kiút? 18/L
Hogy lehetnének az én környezetemben is hasonló dolgok? Most 17 vagyok, azt mondják, hogy legyek csak türelemmel, de a leírt dolgokat sokszor ma már 14 évesek csinálják meg..
Milyen lehetőségei vannak egy fiatal párnak/házaspárnak ebben a mosatni anyagi helyzetben itthon? Akik hasonló helyzetben vannak, hogyan oldjátok/oldottátok meg hogy előrébb..
Van itt valaki Szekszárd környékéről, aki fiatal és punk, rock, metal vagy valami hasonló irányzatot követ?
Hasonló fiatal, budapesti személyek társaságát keresek, kik magányosnak érzik magukat! Kinek lenne kedve Velem barátkozni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu