Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Számotokra hogy néz...

Lányok! Számotokra hogy néz ki az álom fiú belsőleg és külsőleg?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nekem minimum 120 kg legyen,kopasz fejjel.ne zsíros legyen, hanem izmos.

Az viszont bejön, ha a kopasz fején húrkázódik a bőr.

A 2 xl bőrdzseki feszüljön rajta, azt nagyon szeretem.

Mindig izompolóban mászkáljon.

Q7 audi alatt ne legyen kocsija, min bmw x5, de a q7 jobb, mert nagyobb.

Legyen kertes háza, nem szeretek a belvárosban lakni.

Jó ha van medence is, mert nyáron nem szeretem mikor az emberek a strandokon heringeset játszanak a strandon.

Ez minden.

25n,modell

2017. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

ilyen nincs, hogy álom fiú :D

max a mesékben, lehet, hogy leírsz egy álomlányt, de tök másba szeretsz bele, szóval ilyen nincs.

Mellesleg hatalmasak az elvárások a mai világban:legyen sportos, okos, magas, rosszfiú és jófiú egyben, ne cigizzen, blablabla, amit meg nyújtani tud a legtöbb lány, az egy...lyuk. (jómagam is lány vagyok, hetero, mielőtt félreértenétek :D), de a kérdésre válaszolva. nekem elég ha 170 cm felett van, megnevettet bármikor, ez a kettő nálam a legfontosabb külső-belső szempont.

2017. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hentes csaj vagy?

Ha nem, miért akarod belülről megvizsgálni?

2017. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

LEgyen minimum 4 veséje, ez nálam alapfeltétel, az alatt nem ismerkedem.

Külső mindegy.

2017. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Külső: barna haj ( de ne az a nagyon sötét barna inkább világos, vagy szőkés barna)

Barna szem, izmos de ne nagy benga állat inkább olyan szálkásan. Ne legysn szakálla mert azz utálom kijönnek tőle a patijaim. :/ persze van akinek jól áll egy kis borosta de nem mindenkinek. Legyen kb 175-180 centi közötti mert én 162 vagyok úgyhogy ez a magasság ideális ahhoz hogy nyugodtan hhúzhassak mellette magassarkút de ne érezzem törpének se magam xd ne cigizzen, ne kábszerezen, ne legyen alkesz, legyen hűséges, szeresse a gyerekeket, legyen az a tipikus rosszfiú aki tojik mindenkire m mindenre (értitek hogy értem) a barátnőjével viszont hercegnőként bánik...legyen tetkója mert az marhára bejön. Hordjon fekete bőrdzsekit mert élek halok a bőrdzsekikért...főleg a feketéért. És nem árt ha tud valamilyen önvédelmi sportot ( mondjuk karate vagy kungfu vagy hasonló) hogy meg tudjon védeni ha bajba kerülnék a nagy szám miatt :'D meg amugy is bejönnek az ilyenek. Más a focistákért van oda én az ilenekért...volt focista barátom sajna más kapura lőtte a gólt....legyen megértő, kedves, céltudatos, kicsit őrült mint én,én legyek neki a legfontosabb, néha csak úgy spontán lepjen meg valamivel pl virág meg hasonlók...

2017. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy, mint ő.
2017. jan. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
HD minőségű.
2017. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb legyen(153 cm vagyok), a szeme, haja lehet akármilyen színű, de tetszedjen és ne legyen megfestve. Testre ne legyen nagyon kigyúrt és ne legyen sok tetoválása. Pl ez a férfi nem vonzó. [link]

Ezek a hajak tetszenek: [link] [link]

Nekem fontos, hogy ne igyon annyit, hogy másnapos legyen vagy berugjon, lehetőleg ne szivarozzon, a drogozás pedig kizárt dolog nálam. Lehetőleg legyen kedves, legyen humorérzéke, őszinte, éreztesse ha szeret, szeressen hármaslépésezni vagy párban táncolni(nem a tapizos táncra gondolok), legyen viszonylag kultúrált, empatikus és legyen egy egészséges magabiztossága.

18/L

2017. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

LEGYEN FOCISTA!!!!!

AZ ÖSSZES FOCISTA JÓ FÉRFI!!!!

CSAK A FOCISTÁK! :D

2017. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát nekem az jön be ha van 180cm vagy a felett. Legyen izmos,de nem kell egy kigyúrt állatnak lennie. Belsőleg legyen megértő de legyen az a kis pimasz. Haja barna, szőke vagy vörös. Ne legyen szakálla, max borosta :)

Azt nem szeretem ha szőrteleníti magát. Egy pasi szőrösen pasi. Jó nem úgy mint egy majom. Fanszörzet is igazítva röviden de legyen. De ha a lába szőrös és izmos azt nagyon imádom.

Vagy!

Ha mackós az sem baj. Ha negértő tud lenni és igazán szeret akkor jó.



Egyébként nekem a kis 16-19 éves szexy gimis fiúk nagyon bejönnek. A legtöbb olyan jól néz ki, rendesek, jók az ágyban, meg lehet velük mindent beszélni. Ők igazi srácok és aranyosak.

Bár a 30 és 40 közöttieket is szeretem. Azok is jó fejek, aranyosak de férfiasak.

Nekem ez a véleményem.

2017. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!