Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a videóban...

Mi a véleményetek a videóban látottakról?


2017. jan. 9. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj, Tomcat egyik riportjáról beszélünk? Jajajajajajaj! Tudod, hogy mi az, hogy alákérdezés?
2017. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy ki a videó tulajdonosa, hanem az, hogy mi a vélemény?
2017. jan. 9. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a véleményünk róla okostojás. Tomcat és az igazság olyan messze vannak egymástól, mint a Makó Jeruzsálemtől.
2017. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom, a terelés az megy.
2017. jan. 9. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem terelés. Egyszerűen arról van szó, hogy Tomcattel és tevékenységével komoly, sikeres, felnőtt ember nem foglalkozik.
2017. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vélemény.Minél többet tanul az ember, annál jobban szelektálódnak a nem használt infók.
2017. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lelehet pontozni és Tomcat-fóbiában szenvedni, de a videóban van valami. Van műszakis és bölcsész ismerősöm is. Durván több az olyan bölcsész köztük, akinél hiányzik az alapvető logika.
2017. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol összelehet állítani "hülye emberes" videót. Biztos vagyok benne hogy rengetegen tudták, de ki magozták ezt a 10 embert aki soha nem is foglalkozott az űr témakörével (elejébe néztem csak bele). A mérnöki karokon pl olyanokat kérdeznének, hogy mikor született József Attila, vagy nevezz meg 5 művet tőle, vagy mint régebben láttam "milyen nap van ma? Aradi vértanúk" f*ngom sincs, azt se tudtam. Mivel évek óta nem foglalkozom ilyen "alap műveltségnek" nevezhető dolgokkal. Bármilyen hihetetlennek is hangzik számomra hogy valaki nem tudja hogy a holdon van gravitáció, biztos tőlem is tudnának olyat kérdezni amitől más hanyatt vágná magát

24L

2017. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pofázol fölöslegesen.
2017. jan. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!