Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Palvin Barbi a valóságban is...

Palvin Barbi a valóságban is ennyire flegma, nagyképű és buta, mint ebben a videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=v7YBCgCgcoE

A kérdések közé becsempésztem volna hogy hány fаszt kellett leszopnia hogy eljusson ide.

Akik szerint csak irigy vagyok: Erre ki az aki irigy?


2016. máj. 12. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Én se bírom őt, s sok más embert sem, de amúgy az neked miért fáj, hogy ő bunkó e vagy sem? Ne foglalkozz másokkal és sokkal szebb lesz az életet. Próbáld ki.
2016. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hány intelligens, szerény modell van?
2016. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak azért néztem meg ezt a videót, hátha nem olyan mint ami a mindenhol látott képekről lejön. Hát de, vagy még rosszabb, semmi alázat nincs benne, azt hiszi övé a világ. Kicsit tudatosítania kellene magában hogy az ő gyönyörű kis habtestét is férgek fogják megenni mint mindenkiét.
2016. máj. 12. 15:24
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, szard le.

Ha nem lenne az a sok nyálcsorgató idióta, meg az a sok utálkozó hülye, akkor ő se lenne sehol.

A celebek amúgy is a gyűlölőik miatt olyan népszerűek.

Justin Bieberről akkor hallottam először, amikor valaki agyon alázta és máig is több az utáló, mint a kedvelő.

2016. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen az életben, de én ebben a videóban nem látok semmi különöset. Értelmetlen az egész, max ennyi.


Amúgy is ha két nőt összeeresztesz, akik nem nagyon ismerik egymást, szépek (vagy annak gondolják magukat) és kvázi vetélytársak, akkor mit vársz? Sosem sül ki belőle semmi értékelhető.


De hogy milyenek az életben, mikor család és barátok között vannak, hogyan viselkedik velük, az ebből nem derül ki. Ez sokkal többet elárul mindenki személyiségéről.

2016. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem a videót és nem ez jön le hogy nagyképű beképzelt lenne. Inkább egy átlag fiatal csaj, semmi egyéb,nem látok nagy sztáralűröket .Hogy szép e az ízlés kérdése,szerintem naponta látni sokkal jobb nőket az utcán,sőt még a riporter csaj is érdekesebb mint ő.Nekem ez a Barbi az unalmasan szép kategória :)
2016. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát ja, én sem ismerem, de igazán nem is szeretném, mert ahogyan én is próbálok normálisan viselkedni másokkal, úgy ő gondolom, ezt nem így képzeli. Tök aranyos volt mellette a lány, Fruzsi asszem vagy hogy hívják, ő valóban kis mosolygós egyebek, és szerintem elején még Barbin egyáltalán nem látszott, hogy valami furát fog csinálni, mert bár látszott az elején, hogy unja, vagy kitudja, de ilyen ember meg egy csomó van a világon, de mikor elkezdte igazgatni a haját, meg az ingét, meg mondja, hogy jó, majd akkor véletlenül én is elejtek egyet, meg hogy olyan lassan olvasott, meg aztán még a másik lány fejébe dobta. Oké, hogy egyesek nem tudják elviselni ha vesztenek, de azért ez gáz. GÁZ! Különben meg a kérdésedre válaszolva, tudod az ilyen embereknek, akiknek zsúfolt a napjuk meg egyebek, egy idő után megunják a dolgokat, és kicsit türelmetlenek, és miközben ebben a videóban az jön le hogy milyen köcsög, valóéletben meg simán lehet nagyon jó fej. Passz, én soha nem fogom ezt megtudni, valószínűleg még látni sem fogom soha :P
2016. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tűnik beképzeltnek a videó alapján. Amúgy ha nem mondják a nevét meg te sem írod, akkor én nem tudom, hogy ki ez a csaj.

Mellesleg nekem jobban bejön alapból, aki kérdez. :D

2016. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy irigy?

Mért nem szeretnél felkapott modell lenni?

Még az is lehet, hogy lennél olyan mint ez a lány.

Nem egy nagy szám a lelkem. Gondolom fotózáson csukva kell tartania a száját, meg profilból sem valami jó.

2016. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Akik szerint csak irigy vagyok: Erre ki az aki irigy?"

Elég sokan.

2016. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!