Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tudatos lányoknál ez a...

Ez tudatos lányoknál ez a "taktikázás" vagy csak én beszélem be magamnak?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy nem írtam neki este, csak láttamoztam, aztán nem volt mit mondanom, így nem beszéltünk egész másnap szinte, csak este, amikor írt. Engem nem zavar, mert elvagyok egész nap, élőben jobb szeretek kommunikálni.

1-2x volt ez, aztán azóta mindig kérdez valamit este mielőtt lelép, nem nézi meg amit írok, hanem reggel válaszol, hogy én is tudjak reagálni.

Ez szándékos, vagy én komplikálom túl?

Szoktak a lányok tudatosan ilyeneket csinálni?


2017. jan. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem taktikázás szerintem, hanem csak reggelre tartogat magának egy üzit.kb olyasmi mint a hab a tortán
2017. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Van aki szokott. Bár én max akkor csinálok ilyet ha nagyon nyomul a srác én meg nem akarom megbántani de mégis érzékeltetni akarom hogy én nem akarok semmit tőle. De mint vontam van olyan is aki direkt szereti húzni az ember agyát.
2017. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lol. Én nem nyomulok, írtam, hogy nem írtam sokáig, ha este írt valamit, amire nem tudtam mit válaszolni, csak megnéztem, azóta van ez, hogy mindig kérdez valamit és lelép, hogy reggel legyen téma, mert volt, hogy egész nap nem volt.

Lehet csak én magyarázom ezt be.

2017. jan. 9. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Második: Ezt el is lehet mondani neki, és akkor nem kell ilyen hülye módszereket alkalmazni.
2017. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 elmondtam ennek ellenére is zaklatott. Én meg sajnos rendes vagyok ezért nem küldtem el a ...

Kérdező látom félre értettél. Nem azt írtam hogy zaklatod ha nem leírtam hogy én mint nő miért csinálnám ezt. Oda írtam azt is hogy lehet hogy direkt csinálja hogy húzza az agyad .

2017. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
„Bunkó vagy, én is az leszek!” szarul esik az embereknek ha valaki nem válaszol csak eltűnik. Szinte biztos vagyok benne, hogy direkt csinálja, reméli hogy rá jössz, hogy ezzel megbántod. Idővel majd rájön, hogy a pasik hülyék a finom utalásokhoz.
2017. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és anno egy lánybarátommal beszélgettünk, és írt neki egy srác, aki amúgy nagyon bejött a csajnak. A csaj megnézte, majd letette a telefont. Mondtam neki, hogy nyugodtan válaszolhat a srácnak. Erre közölte, hogy most vár kicsit, hogy a srác azt higgye, milyen elfoglalt, és nem csak rá van ideje! :D


Én meg néztem bambán, hogy mi van! :D Szóval igen, néha vannak ilyen taktikus lépések, lehet, hogy ez is az! :D

2017. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!