Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami taktikázás vagy...

Ez valami taktikázás vagy miért csinálja ezt? 20F

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy lánnyal, már volt csók is többször, de még nem beszéltük meg, hogy együtt leszünk. Ő azt mondta, hogy rajtam áll az egész, döntsem el. Mondtam neki, hogy legközelebbi találkozáskor megbeszéljük. Azt is közöltem vele, hogy nagyon megkedveltem. Ezidáig tapadt rám, de szó szerint, nem lehetett levakarni, azóta folyamatosan flegma, sőt, azt is mondta, hogy várjunk még a dologgal. Ha kérdezem, hogy mikor lehetne találkozni, akkor nem azt mondja, hogy ekkor vagy ekkor, hanem hogy hát most suli van eddig meg eddig. Terel.. Mire fel? Nem értem ezt a hirtelen hangulatváltást, olyan jól ment minden, erre fogja és 3 lépést tesz hátra a semmiből kifolyólag.. Le is írtam neki, hogy látom rajta, hogy valami baja van, de ő állítja, hogy nincs, mondtam is neki, hogy, ha nem akar találkozni, akkor nem kell, én nem fogok vele, csak, ha ő is akar, ekkor már írta, hogy igen akar. De akkor nem értem a passzivitást és flegmázást. Ez valami elqrt taktika, hogy féltékennyé tegyen vagy, hogy jobban magához kössön vagy mire jó ez? Mert nagyon nem jön be, inkább csak felcseszi az agyam. Következő találkozásnál tisztába is teszem a dolgokat, megmondom, hogy ezt fejezze be, mondja meg mi a problémája, mert ezt nem fogom elviselni. Ilyen nincs, hogy egyik napról a másikra valaki így megváltozzon. Kipróbáltam már, ha nem írok neki 6-8 óráig, akkor ő fog írni, ha utána sem írok, akkor is ír, hogy mi a bajom, tehát nem értem, hogy mire teszi ezt a passzívságot és flegmaságot, ha eddig normális volt. Amióta megmondtam neki, hogy megkedveltem, azóta ilyen, addig nem voltam vele nagyon olyan, mint, ha a barátnőmmel lennék, gondoltam elmondom neki, mert itt az ideje, erre ez van.. Miért?
2016. máj. 3. 21:32
 1/5 crudy ***** válasza:
Tökös tagnak tűnsz ha az a terv h legközelebb elmondod neki a frankót. Akkor minek kérdés? Amúgy csak szimplán berezelt és nem tudja mit csináljon. Persze tök egyszerű lenne ezt elmondani mert te tuti megértenéd de az emberek valamiért ezt képtelenek kinyögni. Szóval dumálj vele úgy ahogy tervezted.
2016. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy elmondom neki. Nem fog a helyzet rosszabb lenni mert mar igy is az. Legfeljebb nem lesz az egeszbol semmi de en nem is akarok ilyen kapcsolatot ahol a parom gondol egyet es beall passzivba. Masik lehetoseg hogy elmondja hogy mi a baja vagy mi nem a baja es befejezi a szorakozast es elunk boldogan vagy megoldjuk a problemat es elunk boldogan.. Nem ertem mit kell itt jatszadozni es taktikazni ha pedig nem az akkor mondja el mi baja es kesz. Azert van a kerdes mert nem ertem ezt a gondolkodast..
2016. máj. 3. 22:02
 3/5 anonim válasza:
Egyszerű. Miután megbizonyosodott arrol hogy megkaphat és tetszik neked már nem jelentesz kihívást a számára. Ilyenek a lányok.. 20 L
2016. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted jo otlet e az elbeszelgetes vele vagy sem?
2016. máj. 3. 23:10
 5/5 crudy ***** válasza:
Mindenképp jó ötlet. Sőt szerintem az egyetlen megoldás. Amúgy én még nem találkoztam olyan nővel aki csak kihívásból pasizna. Aztán amikor látja h ez össze fog jönni kihátrál.
2016. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!