Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek magatokat? Ezt...

Ti szeretitek magatokat? Ezt meg lehet "tanulni"? Hogyan?

Figyelt kérdés
26/N
2017. jan. 10. 20:36
 1/5 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Szeretem. Sőt! Általában, ha tömegben vagyok felsőbbrendűnek is tekintem magam. Nálam ez pár éve jelentkezett, egy zenész által. Aki rámutatott a társadalom azon rétegére, mely nem "igaz". Valamilyen szinten egoistává is tett, mivel legtöbbször dalaiban említést tesz a társadalmi problémákra. Vagy inkább társadalmunkban élő emberek belső problémáira. Ő Tkyd.
2017. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem dolgom, hogy szeressem magam. Ez másnak a feladata :)
2017. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén gyűlölöm minden egyes porcikám.
2017. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2#: "Nekem nem dolgom, hogy szeressem magam. Ez másnak a feladata"

Gyakorlatilag kutya kötelessége a másik személynek, hogy szeressen téged. Na ilyenekből lesznek a kapcsolatfüggők.

2017. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 - nagyon mellé nyúltál, egészen másképp értettem. Másrészt rühellem a párkapcsolatokat is (pont a velük járó függőségeket), úgyhogy pont a másik véglet vagyok.

Próbáld meg továbbgondolni a #2-t. Nem olyan bonyolult...

2017. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!