Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy "kezelhetném" ezt a...

Hogy "kezelhetném" ezt a tulajdonságomat? Már ha ez nevezhető annak.

Figyelt kérdés
Régebben nagyon jó tanuló voltam,tiszta 5-ös mindenből engem tartottak a tanárok a "zseninek",még országos matekversenyre is küldtek. De évről-évre hülyültem elfele és rosszabb voltam,kb 7.-ben kezdődött komolyabban ez. Már így 11.-re eljutottam oda,hogy teljesen hülyének érzem magam,hogy én semmit sem tudok elsőre megérteni csak ha egy haver nekem külön elmagyarázza. Most pl arról lenne szó,hogy a matek órákon a feladatokat úgy 60-70 %-ban megértem és átlátom ahogy csinálja a tanár,de nem hogy a dogánál már hozzá se tudok kezdeni,de már délutánra elfelejtem. Holnap is egy nagyon egyszerű doga lesz,sin,cos feladatok,előző órán is jól megcsináltam őket de fosok,hogy megint nem fogom tudni normálisan megcsinálni. Pedig ha legalább ezt nem írom meg egy 4-esre akkor semmit.. Nem csak matekból van ez amúgy,összeségében nehezen jegyzek/értek meg dolgokat pl programozásból is.
2017. jan. 11. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
talán valami vitaminhiányod, hormonális problémád van. menj el a háziorvosodhoz és meséld el ezt neki.
2017. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!