Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám legyűrni ezt a...

Hogyan tudnám legyűrni ezt a rossz tulajdonságomat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Szóval az a helyzet hogy társaságban nagyon félek megszólalni. A közeli barátaimmal és barátommal rengeteget beszélgetek ,de ha olyan környezetbe kerülök ahol sokan vannak vagy nem ismerek valakit akkor egyből csöndbe maradok. Ha véletlen meg is kell szólalni mert kérdeznek ,akkor egyből hebegek meg dadogok, nem tudom kifejezni magam. Nagyon idegesít már ,egyfajta fóbiává vált már. Mások is észrevették hogy milyen csöndes vagyok személyesen ,neten meg sokkal többet beszélek és bátrabb vagyok. Ez a csöndességem miatt alig vannak közeli barátaim.

Hogy tudnám legyőzni a félelmem?


2013. szept. 14. 13:57
 1/1 anonim válasza:
Meg kellene tanulnod nevetni ezen a gyengeségeden. Lazábban állni a dologhoz, nem parázni annyit. Persze ez sokkal nehezebb, mint ahogy leírva tűnik.
2013. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!