Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami ősi oka annak hogy...

Van valami ősi oka annak hogy az emberek szeretik piszkálni egymást?

Figyelt kérdés

suliban is ütögetik, beszólnak a másiknak

Ez ahhoz hasonlít mint amikor az állatkölykök bunyóznak


2017. jan. 12. 17:31
 1/6 Bekecs Béla ***** válasza:

Ez egy természetes folyamat. Mikor a kisfiuk igy akarjak demonstralni az erejuket.

Idosebb korosztaly kamaszoknal mar az jellemzo ha a masiknak milyen cucca van.

Meg idosebb korosztaly pedig hasonlo felfogassal penisz mutogatas miatt csinalja.


Vannak olyan emberek akik leragadnak egy szinten es azt viszik tovabbi eletszakaszokon is at.

2017. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindig is voltak Darwin-díjasok, genetikai hulladékok akik szennyezik az emberiséget. De ezek az emberek többségében sokra nem viszik, szóval nem kell aggódni emiatt. Természetes kiválasztódás útján úgy is kihullanak.
2017. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bekecs Béla ***** válasza:
Darwin díjasok jól tudom meghaltak a hülyeségükben. Ez hogy jön ide? Jó pén meg minden csak nem értem az összefüggést. Én is cseszegettem jópár életképtelen embert fiatal koromban, viszont nem haltam bele :D
2017. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bekecs Béla ***** válasza:
*poén
2017. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Darwin-díjasok, genetikai hulladékok"

Szerintem a vesszőnek a jelentését ismerned kéne egy mondatban, hacsak nyelvtanból nincsenek nehézségeid, itt ez felsorolást jelöl, magyarul Darwin-díjasok ÉS genetikai hulladékok.

Nem, nem attól lesznek Darwin-díjasok, hogy másokat piszkálnak. Szóval sem írtam ilyet. De gyakran ezek az emberek nem valami eszesek s akár magukat is veszélyeztetik. Redditen is olvastam pár ilyen beszámolót :)

2017. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bekecs Béla ***** válasza:

Akkor ezzel most igen értelmes vagy. Viszont még mindig nincs értelme felsorolásban. Tehát az átlagos kamasz vagy éppen kisfiús viselkedéshez a Darwin díjnak semmi köze.


Természetes kiválasztódás felnőni igen. Még akkor is ha baromi értelmes akarsz lenni.

2017. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!