Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A ronda fiúkat miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda fiúkat miért szeretik piszkálni a lányok? :/

Figyelt kérdés

A suliban nem rég oda jöttek hozzám lányok és nevettek rajtam, csúfoltak, gúnyolódtak.. De ez már nem 1x fordult elő. Miért csinálják ezt? :(


18/F



2013. jan. 13. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezeket a buta libákat nagyon könnyen visszalehet oltani.De legegyszerűbb ha nem is veszed fel.

Egy egyszerű látom neked több vakolat van az arcodon mint eszed.

és már arrébb is sétálsz

2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy már a lányoktól megijedj!

Én úgy vissza oltanám hogy csak lesne :D

2013. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert sok gonosz és idióta ember van, aki szeret így szórakozni. 2 dolgot tehetsz: vagy nem veszel róluk tudomást, levegőnek nézed őket, vagy felveszed a kesztyűt és beszólsz nekik te is.
2013. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is gyakran bántottak. Például legutóbb azt mondták, hogy akkora orrom van, hogy nézek ki? És nevetgéltek meg mindnen, de haverom azért megvédett és visszaszólt nekik. Amúgy ezek ilyen buta, beképzelt, elkényeztett, semmi gondjuk sincs az életben típusú lányok, sosem járnék ilyen lányokkal, hiába is szépek. Csak azért nagyon tud fájni, hogy bántanak folyton én megértem a kérdezőt. :(
2013. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezek nem szépek
2013. jan. 13. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:

ember ha nem szépek , akkor földbe tudod őket döngölni persze verbálisan , ha szépek úgy is.


Ha szidod egy lány alakját az egy életre megjegyzi :D

2013. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lányok... Még is mit vársz tőlük..

Ám vissza tudod szekálni őket, hogy ránézel a mellükre és nevetve azt mondod: jéé, ott a nagy alfőld! Vagyhogy, lehet h. ronda vagyok, de legalább nincs ilyen ormótlan seg´gem mint nektek.

+légy kreatív. Ne hadj magad.


De az is lehet, hogy picit tecel nekik, és azért szekálnak.

2013. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
én lány vagyok és engem a fiúk szekáltak az alakom miatt (tudom milyen szar érzés..ezért nem bántok senkit):SSS
2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék visszaszólni:

-anyád is így kezdte...

- miva? f.sz kéne a szádba?

- ne röfögj, koca.

2013. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is ronda vagyok de nem szekáltak érte soha... talán mert belsőleg normális vagyok?
2013. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!