Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a világképetek?

Milyen a világképetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jó. Legalábbis elégedett vagyok vele, bár kissé szűknek tartom ezt a csoportot.
2017. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az enyém már csak hagyományosan érzékeken, hiten és ráción is alapul. De merőben más jelleggel, mint amit az emberek többségében látok. Nem tudom egyiket sem két mondatban megfogalmazni. Összességében meg pláne kevés a gyakori terjedelme ehhez, meg a célközönség is bizonytalan :)
2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Isten teremtette a világot, de a fizikát kihasználva. Az emberi lélek mindössze kémiai reakciók sokasága. De mégis van lélek, ami a halál bekövetkeztében tovaszál egy felsőbbrendű dimenzióba(a Seolba), majd mikor eljön az ideje, isten eljön, h számadást kérjen. Majd lesznek, akik mennek a még hatalmasabb dimenzióba (Meny), meg lesznek akik egy alsóbb rendű dimenzióba kerülnek (Pokol). De sose lesz béke ebben a világban. Hisz ezt a világot a túlélés jelképezi. És a túlélésért ölni kell. Szóval a hívők mást akarnak beállítani, mint a valóság. Ők túldicsérik ezt a világot.
2017. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben humanista volt. Mára egyre negatívabb.
2017. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koromsötét és apokaliptikus.
2017. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőhöz. Megértem. De ez azért van, mert tenni nem akarsz. Még csak el se gondolkodsz rajta. Pedig érdemes. Én például valószínűleg ugyanolyannak látom, de két dolgot tudok.

1. Engem ez nem befolyásol, mert tudom, hogy mit tegyek ellene.

2. Meg vagyok győződve, hogy az én nézeteim fognak többségbe kerülni. A semmittevés mindig alulmarad, akkor is, ha időlegesen nem ez a látszat.

2017. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!