Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogy sírok ezeken?

Az gáz hogy sírok ezeken?

Figyelt kérdés

azért mert senki sem kiváncsi rám, ronda vagyok, nincsenek más ismerőseim az osztályon kívül, hogy másokat jobban szeretik nálam


17/f


2017. jan. 14. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jajj, dehogy gaz, de ilyet ne mondj.

Tudod, olyan nincs, hogy mindenki rodanak tart peldaul. Rengetegen elunk Magyarorszagon is, nem tarthat mindenki csunyanak.

Bizonyara rossz helyen keresgelsz.

Mellesleg a szemelyiseg is sokmindent befolyasol.

Ne igy allj hozza, hogy senki sem kivancsi rad, es hasonlok, mert ez meglatszik a kisugarzasodon.

Ha szeretnel beszelgetni, nyugodtan irj, nem harapok. :)

L

2017. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia tudom,hogy hogyan érzed magad énis át estem ezen de táláltam egy bárátot egyet akit negyon megsszeretem

és ilyenen többet már nem aggyaltam figyelj ide fiatal vagy én szerintem önbizalom hiányos egy kiscit hidd ell nekem tudom hogy milyen sz@r ez a helyzet de mindig fel kell álni pl:találj valami kört akikel jobban vagy.Bárki jó(szó szerint)

az a lényeg hogy egy közös érdeklödési körötök legyen és ez ember függö de egyszer rá fogsz jönni hogy nem számit a kűlsöség egyáltalán csak a lélek elvégre ez a legfontosabb az emberben a rengeteg szeretet amore képes szóval

kérlek hidd el van remény mindig csak meg kell találni az utadat

Én ott rontotam el hogy nem találtam meg elég hamar(most összintén ár csak ez miat sirok) ne járj ugy mint én szoval menj menj menj és csináld

Ui:helyesirás miat bocs tegnap le ejtetem a telefonomat .

2017. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz. Az élet nem erről szól, de sokan hajlamosak ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani, mint amekkora valójában.
2017. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak gáz, mert ettől nem lesz semmi jobb.
2017. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pubertás, majd kinövöd, de addig is legyen egy kutyád
2017. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!