Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek a párkapcsolatoktól...

Rettegek a párkapcsolatoktól más van így ezzel? Megváltozik ez a dolog magától?

Figyelt kérdés

Elég sok volt az utóbbi időben, de az utolsó kettő kb csak azért hogy legyen valaki de még csak mélyült ez a dolog.


Összesen kb 10 lánnyal voltam, és hát elég sok szart megéltem összeségében ezekben a kapcsolatokban ahogy ezzel más is ígyvan szerintem.


Tudom mindenki máshogy viselki ezeket a dolgokat meg mindenki más, de én elég érzékeny típus vagyok és nagyon sok volt ez a sok hazugság,érzélemi zsarolás,kihasználás stb. Nem értem a nőket/embereket, de tényleg mintha az lenne a fő célja egy kapcsolatban, hogy tönkre tegye a másikat és akkor lesz csak boldog.


Teljesen mindegy, mert egyébként szerintem a legtöbb férfi is ilyen de ez valami brutális, hogy egy kapcsolat arról szokott mostanában szólni hogy a másikat tönkre tegyük,ártsunk neki.


Ugye ez szerintem azért van, mert a legtöbb ember fél jó lenni mert akkor biztos, hogy beszívják (egyébként megértem ezt a felfogást is) de én képes voltam letenni ezeket a dolgokat...más nem mármint akikkel eddig voltam.


Szóval 1 hónapja szakítottam az utolsó barátnőmmel is (eléggé megviselt a dolog) de mindegy a nagyobb probléma az, hogy nem is érzem azt hogy valaha képes leszek még egyszer belefutni egy ilyen vagy hasonló kapcsolatba.


Az összes nő közeledését azonnal reflex szerűen vissza utasítom mostanában.

Közben magányos vagyok, de arra gondolok hogy ezen nem segítene egy kapcsolat és társas magány lenne belőle ami talán még szarabb mint a sima magány.

Egész egyszerűen a magányra szerintem nem tud megoldást nyújtani egy kapcsolat, mivel ha mástól várom el azt hogy ez megszűnjön akkor elég hamar megfogja unni a sok "követelést" tudom, mert voltam fordított esetben is.


Szóval nem értem, félek abszolút nem érzem magamat készen semmi féle párkapcsolatra egy nővel sem jelenleg. Azt érzem hogy felesleges mert csak rajtam keresztül akarnak "épülni" *én bepótolom csak egy példa: az önbizalom hiányukat, és amikor jobban vannak ott hagynak egyedül a p**ba.

Bevallom szerintem nem jó nőkkel kezdtem én sem eddig, szóval nyilván nekem is van hibám de bőven benne van másnak is a keze ebben.


De ez magától megváltozik, vagy mit kéne tennem?

Pszihológushoz nem fogok menni, mert tudom hogy nem vagyok beteg csak feszült a magány miatt amire tudom a megoldást, de jelenleg alkalmatlan vagyok új dolgokba belevágni(itt nem csak a párkapcsolatokra gondolok) azért ,hogy legyen sikerélményem tehát épüljek.


24f


2017. jan. 16. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Valtozni fog, amikor mar ugy erzed keszen allsz egy uj kapcsolatra es tiszta lappal kezdesz mindent. Amig igy erzel, addig ne keress kapcsolatot. Hagyj idot magadnak. Keress hobbit, sportolj.

Amikor elerkezik a megfelelo szemely azt erezni fogod, mert minden egyes percben ra fogsz gondolni, nem fogod tudni kiverni a fejedbol. Es vannak meg rendes lanyok/nok csak eszre kell venni oket :) hagyj idot magadnak. Egy ido mulva elkezdenek hianyozni az osszebujasok, a csokok, a romantika es stb. Akkor mar talan ugy erezheted, hogy keszen allsz egy uj kapcsolatra. Most meg hanyagold. Sportolj, gyurd ki magad, ha eddig meg nem tetted, hisz nemsokara jon a jo ido!

2017. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!