Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hisztek a szeretet erejében...

Ti hisztek a szeretet erejében? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekesnek hangzik, mit is jelent a szeretet ereje? Mert rengeteg gondolat merült fel bennem, és nem tudom pontosan értelmezni ennyi alapján. :)
2017. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy annak a valakinek igaza volt, aki ezt mondta:

Majd ha az emberek nem az erő szeretetére fókuszálnak, hanem a szeretet erejére, akkor jó lesz.

2017. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Részletezd és véleményezd.


2: Való igaz. Az erő szeretete szép dolog.

De az már nem, ha erővel akarnak szeretet elérni, vagy az erőszakos, tahó embereket kell szeretni, mert erősek.

2017. jan. 16. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Én kifogtam 2 embert, akiben nagyon nagy a szeretet, viszont ez különbözőképpen mutatkozik meg. Az egyik valódi szeretetet mutat, a másik majomszeretetet.

Hiszek-e ezek után a szeretet erejében?

Az egyik félében igen, de a másikban nem.

2017. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Ha szeretsz és szeretnek, minden sokkal könnyebb, pozitívabban látod a világot. Bár nehéz, de a világon mindent szeretnünk kellene, mert a szeretet képes gyógyítani, akár az egész világot helyrehozná, ha mindenki megtenné. Ez a legerősebb energia.

Annyi gyönyörű idézet szól a szeretetről, és olyan mély jelentéseket hordoznak, amit sokan talán nem is képesek felfogni. Persze nem is ésszel kell érteni. Érezni kell.

2017. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!