Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadható ha olyan embert...

Elfogadható ha olyan embert siratok meg egy év után is, akit bár nem ismertem személyesen, de a zenéin keresztül megérintett engem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy "siratod"?


Ha napi szinten jelen van a gyász az életedben ennyi idő után, az nem normális.


Ha meg meghallod a zenéjét és eszedbe jut, milyen kár, hogy már nem ír több ilyet, az normális.

2017. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én az utóbbira gondolok, tehát az összes zenéi közül, ha meghallgatom valamelyiket, akkor elkeseredek hogy nem lesz már több zenéje olyan hanggal.
2017. jan. 18. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Zámbó Jimmyt is siratták sokan...
2017. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem az van hogyha haljon meg bárki ha nem látom a holttestet, legyen ez pl. háziállat akkor nem sírok csak rá hetekre hónapokra, de viszont ha látom a holttestet azon nyomban, gondolom nálam látni kell vagy majd csak a hiányát fogom érezni, fura tudom :o
2017. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!