Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a szép lányoktól, mitől...

Félek a szép lányoktól, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha egy lány szép egyszerűen nem merek odamenni hozzá, semmi önbizalmam sincs, miért van ez?
2017. jan. 21. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig arra szoktam gondolni, hogy ő is szokott wc-re járni :D:D amúgy természetes, hogy kicsit félsz de őszintén szólva tényleg mitől attól hogy nő még ő is csak egy ember.
2017. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs mitől*
2017. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert félsz az elutasítástól, hogy ő jobb nő nálad mint te férfi. Aminek semmi értelme, mert lehet megismered és rájössz hogy belül egy nagy rakás kaki.
2017. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy azt hiszed, ő is tudja magáról, hogy szép és ezért nem téged választana. Ez a gondolatmenet azonban több ponton is hamis. Nem minden lány tudja, hogy ő szép, mert magát nem tartja annak. Ráadásul a szépség igencsak szubjektív kategória, ami neked szép, nem biztos, hogy másoknak is az. Továbbá, miért ne lennél éppen te egy általad szépnek tartott lány ideálja ??
2017. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Így igaz, én se tartom magam szépnek, nem tudom azt látni magamban amit más.
2017. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányokkal vigyázni kell, mert ellopják a fütyülődet! Amikor még beteszed, akkor nagy és hosszú! Bezzeg amikor kiveszed, akkor sokkal kisebb. :(
2017. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ő is szokott rohadt büdöset sz**ni. Amúgy nem az a gáz, hogy nem vagy önbizalomtól duzzadó alfahím, hanem az, hogy úgy állsz a nőkkel való kommunikációhoz, hogy két végkimenetel lehetséges: a totális leégés és a mindenek feletti hódítás és szerelem. Úgy menj oda hozzá, hogy ne érezze azt, hogy te be akarsz nála próbálkozni, hanem valami kérdésed van és totál spontán egy teljesen indokolható beszélgetést kezdeményezel. Ha szerelem nem is, de egy kellemes beszélgetés még kialakulhat belőle (persze, ha ő sem egy előítéletes plázap***a).
2017. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél biztos abban, aki vagy, és onnantól kezdve ne törődj holmi szép lányokkal.
2017. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!