Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinálják ezt a mai lányok?

Miert csinálják ezt a mai lányok?

Figyelt kérdés
Miért osztanak meg rendkivul humortalan kajas/kajalassal kapcsolatos poenokat facebookon? Pl: "a kaja fontosabb mint az eletem", "elso a kaja utana a pasim" es ehhez meg "vicces" kepek is parosulnak.Mintha azt szeretnek hangsulyozni hogy ok milyen sokat esznek.Kozben pedig vekonyak mint a nadszal.Vagy csak en vagyok elmaradott ha nem talalom ezeket a poenokat viccesnek?

2017. jan. 24. 18:27
 1/10 Ulquiorra77 ***** válasza:
60%

Korosztalytol is fugg szerintem, de ettol fuggetlenul velemenyem szerint baromsag. Egyaltalan nem vicces.


15/f

2017. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert szerintük vicces. Én azt nem értem miért egyes ember hogy lehet szerelmes egy kocsi márkába. Nem vagyunk egyformák, az sem az, amit humorosnak találunk. nem kell ebbe többet belelátni, mint ami. Én 50 kg vagyok mégis raktam már ki haosnló képet, "all i want for christmas is you and a pizza, but you too". ha jól emlékszem ez volt a felirat. Nem azt vártam, hogy valaki az alakom istenítse. Sőt egyébként nagyon sokat eszem. Ma is ettem pizzát. Akkor én már nem is viccelhetek a kajával többet mert vékony vagyok?
2017. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
indendtitászavar??? :DDDD
2017. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2.


Pontosan erről van szó. Szerintem ez még bájos is.

Én mindig röhögök az olyan férfitársaimon, akik autókat/jáú nőket rakosgatnak ki, közben a profilképen sörhassal, pirosan kicsattanó pofával állnak a zasszony mellett.

2017. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel akarják palástolni a magányukat. :( Szomorú vicc.
2017. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek enni és 50 kiló vagyok. Akkor most tartsam titokban?
2017. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem hogy az alapveto emberi szuksegletek kielegitese miert okoz oromet egyes embereknek,de tovabbra is vallom hogy ezt nem kell az ismeroseid arcaba tolni.
2017. jan. 24. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, téged nem érdekelnek az ilyenek, és ők engem sem, csak menj tovább, ne foglalkozz vele.
2017. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el,eddig is ezt tettem,csak miutan az egesz adatlapom ezzel van tele szerintem teljesen ertheto a felhaborodottsagom.
2017. jan. 25. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert most ez a menő, ezért mindenki ezt csinálja.
2017. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!