Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a lányok/nők miért csinálják?

Ezt a lányok/nők miért csinálják?

Figyelt kérdés

Nem mind, természetesen, de legalább minden második:

Ülök a metrón pl, van mellettem üres hely, rám néz, majd látványosan a lehető legtávolabb ül tőlem.

Vagy van két verzió, vagy mellém ül, vagy egy öreg, szakadt bácsika mellé, természetesen a szakadt bácsikát választja.

Van, amelyik fintorog is hozzá, ha rám néz.

Viszont ha meg nem figyelek oda, akkor leül mellém, véletlenül.

Vagyis mintha minden lány/nő mélyen tudatosítani akarná bennem hogy én: olyan ronda vagyok, mint a kvaszimódó, annyit érek kb mint egy kiszáradt hernyó, meg úgy egyébként is, hogy merek felszállni a metróra?

Nem, nem cuppogok feléjük, nem csorgatom a nyálam, nem vigyorgok, megvan minden fogam, normálisan vagyok felöltözve.


2016. ápr. 11. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha rájuk nézel elfutnak. Ilyen a nők természete, nem te vagy csúnya. Csak az az érdekes, hogy itt meg sírnak "jajj nem szólítanak meg a férfiak", amikor egy ránézéstől már tényleg elmenekülnek. Női logika...
2016. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha nézed akkor nem csoda ha nem melléd ül, nem azért mert ronda vagy, hanem mert ott az esélye hogy ha nézni mered akkor meg is szólítod akár, be is próbálkozol nála... és a nők nagy része szerintem ezt szeretné elkerülni.
2016. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Női logik.. ezekután, Kezdeményezz úgy férfiként náluk hogy ne nézz rájuk.

És amikor azzal a kijelentéssel jönnek hogy milyen tutyimutyi meg töketlen férfiak..

2016. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Amekkora közöny van ebben az országban, kétlem, hogy ok nélkül fintorognak. biztos baromi büdös vagy, vagy te halucinálsz :D
2016. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokat füvezel, vagy szedsz THC tartalmú gyógyszert? Kezd kialakulni a paranoiád. Am mi az a "kvaszimódó"?
2016. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lehetsz ennyire beképzelt, hogy minden nő életében ekkora szerepet képzelsz magadnak...


Én nem ülök pasik mellé. Állandóan bámulnak, pedig jól sem nézek ki. Néhány férfi tök furcsán/félelmetesen viselkedik.

2016. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Büdös sem vagyok, elvileg, gondolom én.

Ő lenne az:

[link]


Én beképzelt?

Semmilyen szerepet nem képzelek magamnak, csupán egy vidéki, emberektől elszokott valaki vagyok, és nézelődök, figyelem az embereket, persze nem feltűnően, és örülök, ha emberek közé mehetek.

Nemtől függetlenül.

Csak nagyon irritáló ez némely nőtől, hogy azt feltételezi minden hapsiról, hogy egy utolsó, aljas erőszakoló szatír.

És igen, akkor csodálkoznak, hogy sok ember baromi módon agresszívan tud viselkedni általánosítva a nőkre.

Hát ezt az ilyen taplók érik el, mint pl #6.

2016. ápr. 11. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Tapló lennék?


Ne haragudj, ha téged nézne furán egy nálad kétszer nagyobb pasi, akkor szívesen leülnél mellé? Mi abban a taplóság, hogy a saját testi és mentális biztonságomat fontosabbnak tartom annál, hogy a lelked ne sérüljön?


Azt bármibe lefogadom, hogy azt nem nézed, nénik és férfiak, esetleg csúnya, kövér lányok milyen fejet vágnak? Szerinted nem perverz dolog, hogy azon akadsz ki, miért nem ülnek melléd csinos lányok?

2016. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem értelek. Az emberek nem rondaság alapján választanak ülőpartnert, és a bácsi se szebb nálad.
2016. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És a fiatal fiúk gyakran el vannak terpeszkedve, nem lehet tőlük elférni. Egy másik lány nem foglalja el az én helyemet is. És az előzőnek is igaza van, van, aki mellé nem akarok ülni, mert mondjuk ijesztő.
2016. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!