Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életem legkeményebb randiján...

Életem legkeményebb randiján vagyok túl, lehet hogy meg sem érdemeltem ezt a tanulságot?

Figyelt kérdés

Eddig elég sok csajom volt, vagy kavartam valakivel mindig tehát igazából igazi nőt soha az életemben nem ismertem meg.Totálisan lebecsültem a másik nemet/megaláztam ahogy csak tudtam stb.


A mai nap meg csak spontán a sok csaj közül akivel mostanában is kavarok feltűnt egy lány, akit elhívtam randizni (nem számítottam túlsokra) viszont amit ott levágott az valami brutális volt.


Komolyan mondom az egész eddigi életemet újra kellett/kell értékelnem.

Érdekelték az érzelmeim, és kajakra úgy átlátott rajtam mint a szitán.

Még azt is tudta mikor akarom megölelni tudott nemet mondani!

Gazdag szókincse volt,értelmes volt szó szerint megijedtem annyira.


Emberileg is nagyon ott van, erős azt érzem hogy nagyon erős hozzám képest.

Még nem történt semmit köztünk, de annyira megbízhatónak tűnik hogy komolyan mondom félelmetes/ijesztő számomra.


Nagyon nehéz megközelíten fogalmam sincs hogyan kell bánni egy normális nővel, de azt érzem meg sem érdemlem őt.

Mind ezek mellett még szép is, hát komolyan azt sem tudtam mit csináljak.


Eddig az összes csaj akit elhívtam randizni egyből megengedte, hogy megcsókoljam meg valami ő meg nem (félre értés ne essék egész életemben hasonló nőre vágytam)


De komolyan zavarban voltam végig a randin, azt néztem mit csinálok néha...már az is csoda volt, hogy megengedte hogy megöleljem.


Ezek mellett 19 éves én meg itt vagyok 24, de sík hülyének érzem magam hozzá még.

Változhat ez??

Mit kell tenni egy ilyen helyzetben (ha esetleg volt már valaki ilyenben).


Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 24. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Add meg a számát! :)
2017. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez van ha nem kislányokkal randizgatsz
2017. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük emese, de most ezzel mi a szart kezdjünk?
2017. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És én mi a szart kezdjek ? :D
2017. jan. 24. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődik a szerelem:) Amúgy szokványos forgatókönyv, egy (szép) lány ha van tartása, ezt váltja ki a férfiból, mert komoly kapcsolatot ti se olyannal akartok, aki könnyen adja magát. Innen tudod, hogy megbízhatsz majd benne a későbbiekben. Velem pl. minden pasi, akit közel engedtem magamhoz, komoly kapcsolatot akart, mivel nem voltam könnyen kapható. Én nem tudom milyen érzés az, amikor a férfinak csak szexre kellesz. Ez nem azért van, mert olyan rendkívüli szép lennék/lettem volna, hanem mert volt tartásom és ez ezt váltja ki a férfiakból: tiszteletet, esetleg szerelmet.
2017. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vágj bele a kalandba, ilyen lányt ritkán találni. Megijedtél attól, hogy túl komoly hozzád, pedig 5 évvel fiatalabb. Ez egy értékmérő is számodra, a saját teszted, hogy felérsz e hozzá érzelmi és értelmi szinten. Sok sikert.
2017. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
az elég gáz,hogy nem tudtad,hogy vannak ilyen lányok is
2017. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Ennek a vége az lesz, hogy a nagyobb hal megeszi a kisebbet...

A végén sírni fogsz...

2017. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nehéz megközelíten fogalmam sincs hogyan kell bánni egy normális nővel, de azt érzem meg sem érdemlem őt. "


Ez igaz, korcsnak nem való normális NŐ.


Korcsnak elég a korcs is. Azt se tudja becsülni :)


Normális nem fog a korcshoz vonzódni. Veled lesz, egy darabig, de aztán dobni fog, mert selejt vagy sajnos. Ez vár a hímsoviniszta görényekre, ha igazi nőkkel találkoznak!

2017. jan. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A negatívakat is :)
2017. jan. 25. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!