Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs sikerélményem valamib...

Ha nincs sikerélményem valamiben rögtön elmegy az életkedvem, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Most pontosan az van, hogy most van a vizsgaidőszak(erdélyi vagyok) ma eléggé jól teljesitettem úgy érzem, boldogan jöttem haza és próbáltam nekiállni a holnapi vizsgának.

Aztán kitették a jegyeket egy beadandóra és hát egy olyan erős közepes lett, a többiek meg eléggé szép jegyeket kaptak, persze van rosszabb is. Emiatt meg olyan rossz érzésem lett, mert tényleg nagyon sok időt, energiát szántam rá és olyan minta nem is ez lenne az én helyem, nem vagyok erre való. Igaz ez ilyen töltelék tantárgy, nem ez a fő amit tudnunk kell, de mégis.

Már elment a kedvem a tanulástól is, tudom hogy holnap beleszámitja ezt is a végső jegybe és alig fogok átmenni.

Van erre valami tanács? :( 19L


2017. jan. 26. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami néha jobban, néha rosszabbul sikerül.

Van ilyen.

A tanulás mutat hasonlóságot a sporttal, abban mindenképpen, hogy jön a következő meccs, a következő vizsga, szóval lehet javítani.

Fel a fejjel, a következő jobban fog sikerülni :)

2017. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!