Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek az ellen, hogy...

Mit tegyek az ellen, hogy minden alkalommal amikor eszek rögtön felfújódik a hasam? 16/L

Figyelt kérdés
Nem a gyomron táján hanem lejjebb mindig felfújódik. Már nagyon zavaró. Nem tudok felvenni egy szorosabb pólót mert, ha eszek rögtön meglátszik. És itt most nem arról van szó, hogy csak magamnak látom, hanem ténylegesen felfújódik, és nem kicsit hanem van amikor nagyon! alapból meg lapos hasam van szóval nem is értem, nagyon zavaró dolog. Valaki tudna valamit tanácsot adni?
2014. júl. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Rágd meg jobban az ételt, és lehet, sok levegőt nyelsz evés közben.

Ne igyál szénsavas akármit, és kerüld a puffasztó ételeket.

(borsó, bab, kukorica, káposzta.)

Ha így sem javul a helyzet, keresd fel a háziorvosodat.

2014. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek az ötletek , nem tudom kiknek válnak be..de jó nekik:D

Én emésztési problémáimmal nemsokára gasztroenterológushoz fordulok.:D

2014. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tejcukor és fruktóz érzékenység okoz ilyen problémát általában. Próbáld meg kizárni a tejet majd a gyümölcsöket és cukros dolgokat az étrendedből.

[link]

[link]

2014. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!