Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék műveltebb?

Hogy lehetnék műveltebb?

Figyelt kérdés

Az iskolában mindig jó tanuló voltam, de sajnos csak magoltam, azóta mindent elfelejtettem, amit megtanultam, még az olyan dolgokat is, amik az általános műveltség részei.

Az a baj, hogy nem is nagyon érdekel semmi, nem nézek utána soha semminek. A hobbim a zene (vagyis egy bizonyos stílusú zene) és a tánc, és nagyon szeretem az állatokat is, ezekben a témákban szoktam a neten nézelődni. Régen szerettem olvasni (mondjuk csak krimiket, attól nem lettem sokkal okosabb...), de most már a könyvek sem kötnek le.

Hogy lehetnék műveltebb és kicsit érdeklődőbb a világ dolgai után? Sokszor olyan butának érzem magam, mikor azt sem értem mások miről beszélgetnek.


2017. jan. 27. 12:56
 1/1 anonim válasza:

Nézz dokumentumfilmeket. :)


Rengeteg témáról találhatsz, és igen érdekesek.

Ajánlani tudom az On the spot című sorozatot!

2017. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!