Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék én is ilyen...

Hogy lehetnék én is ilyen energikus?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan embert,aki egyetemre jár,dolgozik és heti 5x2 órát keményen edz.És ezek mellett még játszani is van ideje (pl.CS-zni meg WoW-ozni szokott).

Hogy lehetséges ez?



2017. jan. 15. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk azért nagyban függ attól, hogy milyen szakra jár az illető. Anglisztikán könnyedén kivitelezhető, de programozón már fizikai képtelenség. Meg persze attól, hogy mennyit dolgozik. Meg a mentalitásától. A táplálkozási szokásaitól.


Szóval nem lehetetlen, de sok kedvező tényező együttállására van szükség. Részletesen nem ecsetelném, úgyse lehet sok konkrétat tudni, te meg magad akarj lenni, és ne más. A mentalitásodat például ne változtasd meg, ettől függetlenül persze a vitamindús táplálkozás jól jöhet, de szakot se váltsál, csak azért, hogy te is elmondhasd, hogy mindezt te is meg tudod csinálni. Vágesz?

2017. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.Csak nekem nincs energiám,hogy suli meg tanulás mellett dolgozzak,meg heti 5 edzés is sok lenne már.Pedig én még nem egyetemre járok.

Turisztikára jár az illető és 8 órákat dolgozik.Van,hogy csak 4-et.Meg még főz is magára,szal azt is megtudja oldani.Én meg egész nap csak feküdnék.

2017. jan. 16. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A turisztika az olyan közepesen nehéz, közepes mennyiségű órával... lehet kivitelezni, de nekem se menne. Vagy ha magamra is erőszakolnám ezt az életstílust, akkor aligha érezném, hogy élek, ha érted, hogy mire gondolok.


De mondtam, na más akarj lenni, ha majd egyetemre jutsz a magad életritmusához és szükségleteihez kialakítasz egy rendszert, ami neked megfelel. Egyébként is a fenti leírásban vannak felesleges/opcionálisan felesleges dolgok. Például minek heti 5x2 órát edzeni? A sima egészséges életmódhoz elég ennek a fele, plusz helyes táplálkozás... és még lehetne elemezni, de nem fogom, majd te saját szemszögedből végiggondolod.

2017. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő nem az egészségért edz.Nagyon brutál fizikuma van,felhúz 230 kilót.Komolyan veszi,úgy tudom versenyezni is akar.

Én is szeretnék sokmindent csinálni.Kondizni,eljárni heti 2-3x bokszolni vagy vmi küzdősportra,jól tanulni,jó lenne vmit dolgozni is,hogy legyen pénz.De egyszerűen nekem nincs energiám meg időm ennyi mindenre.Így is nagyon fáradt vagyok,mikor hazaérek a suliból

2017. jan. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!