Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy mitől tudják...

Miért vagy mitől tudják vissza felé hajlítani a Indokínai térségben és Indiában élő tradicionális táncos nők az ujjukat? (ujj végek negatív pozícióba állnak).

Figyelt kérdés
Én semmilyen infót nem találtam róla. De vajon hogy csinálják ? eltörik? vagy nyújtott újjal fekvőtámasz pozíció és jó pár év ? Vagy valami szerkezettel mint a fogszabályzó működési elve vissza feszítik fokozatosan ? Elég abszurd látvány az ilyen azért gondoltam megkérdezem. Aki birtokolja esetleg ennek a rejtély információját, meg köszönném.

#ujj #Tradicionális tánc #Ázsia kultúra
2017. febr. 1. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A hüvelykujjamat èn is visszatudom teljesen hajlítani,pedig nem vagyok indokínai. :)

Így születtem,hogy ilyen hajlékony

2017. febr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyerekek itt is tudják, csak nem gyakorolják, ezért aztán elmerevednek az izületek.
2017. febr. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!