Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedjek és legyek...

Hogy viselkedjek és legyek közvetlenebb, nyitottabb?

Figyelt kérdés

A suliban mindig csak 1-2 barátnőm volt maximum, de mára már azok sincsenek nagyon (és a szemèlyek változtak is folyamatosan).

Az osztályban nem szoktam nagyon részt venni a közösségben, nem szórakoztatom a többieket, nem igazán kiváncsiak rám, ritkàn kérdeznek valamit és van akivel köszöntünk maximum egymásnak 3 év alatt..

Szívem szerint én is nyitott, közvetlen, társasági, népszerű ember lennék, de túl szerény, félénk stb vagyok hozzá és hiába szeretem így magam, ha ilyen maradok nem lesznek sose jó emberi kapcsolataim (pedig úgy érzem legbelül èn is ilyen kis vagány, nèpszerű lány lennék csak nem tudom magamból kihozni)

Szerintem ez abból is adódik, hogy a családom sem valami beszédes, sok csalódás és vissza utasítás ért már mikor baràtkozni próbáltam, mindig ott hagytak az emberek egy idő utàn.


Hogyan legyek az osztályommal is apránként nyitottabb úgy hogy utána meg ne az legyen a téma hogy milyen lettem?

Hogyan baràtkozzak iskolàn kívüli emberekkel, és ha ez meg van hogyan tartsam fent az érdeklődésüket ha kevés a közös téma viszont bírjuk egymást?

Hogyan ne foglalkozzak mások vélemènyèvel magammal kapcsolatban?


17L



2017. febr. 1. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Hát velem is tök ugyan ez a helyzet, bennem is ezek a kérdésem merültek fel már régebbóta, talán most kezdem megtalálni az "utat" :D Vagyis inkább én is megpróbálok nem foglalkozni mások véleményével, meg azon gondolkodni ki mit gondolhat arról amit mondok vagy csinálok. Remélem tud neked segíteni valami okosabb ember :)
2017. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Fogadj el más kultúrájú,vallású, származású embereket! Tudd,hogy az embereket nem gyártják,nem egyformák. Higyj a sokszínűségben, toleráld a másságot,ne legyenek előítéletes!
2017. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!