Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csinálok valami cikiset,...

Ha csinálok valami cikiset, hogy viselkedjek utána? Ti hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Nemzetközi kamionsofőrnek tanulok, vége volt a tanfolyamnak, mindenki kint állt a parkolóba, én indultam volna, kitolattam az autómmal és a túloldalon megtolattam egy autót ami a kapubejáróban állt. Sötét volt, árnyékban volt, de elszúrtam, én hibám. Betétlap megvolt stb.. a probléma azzal van, hogy én ezekkel az emberekkel még elég sokat találkozni fogok, és eléggé ég a pofám. Hogy reagáljak ezek után ?

2016. nov. 9. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghivod egy sorre hogy tisztazd a dolgokat aztan mindenki lehulyez es amen meg van oldva. Lazan. De azert remelem nem veszekedtetek elotte, meg nem valami suttyo mert akkor hagyd a fenebe az egeszet :D
2016. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonom sztorija nagyon illik rád, mert az első napján nekiment a céges kamionnal az oszlopnak. Nyolc évig dolgozott annál a cégnél ezek után, és az újak azt hitték, azért hívják "oszlopos tagnak", mert olyan régóta van ott :D

Szóval így. Lazán, humorral :)

2016. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:

A megoldás ebben az esetben (is) két összetevőből áll:

1.őszinteség(vállald fel nyíltan a baklövésedet)

2.humor(merj nyilvánosan röhögni önmagadon)

2016. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!